Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szarvas város-milyennek látjátok?

Szarvas város-milyennek látjátok?

Figyelt kérdés
Szarvasi vagyok, itt élek igen régóta:D nagyon szeretem, de nem élnék itt egész életemben. Arra lennék kíváncsi, hogy turista szemmel hogy látjátok ezt a kis alföldi várost?:D mennyire tetszett? Van e valami varázsa, alapvetőleg milyen emlékeid vannak róla, tetszett? Mi az ami tetszett és mi nem? Mindenre kíváncsi vagyok.

2017. ápr. 10. 13:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
Írok ide valamit, hogy majd megtaláljam a kérdést :)
2017. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Én itt születtem,de nem itt élek.Szép városnak tartom,csak sok a cigány!
2017. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Én nem turista- és nem is „bennszülött” hanem más szemmel nézem a várost. Én diákként az itteni főiskola padjait koptattam, nagyon szép időket töltöttem itt. Rengeteg a szebbnél szebb emlékem; azóta is mindig különleges érzés fog el, ha visszalátogatok ide.


A város küllemre is nagyon szép, a Holt-Körös, az Erzsébet-liget... :-) És állandóan építgetik-szépítgetik is. Szóval, mindent egybevetve, Szarvas nagyon szép, Szarvas nagyon jó. :-)

2019. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Tudom régi a kérdés, de azért hátha nézi még valaki. :)

Én itt élek, szóval tudok nyilatkozni! Szarvas egy nagyon szépen fejlődő kis város, mindig újítanak és egyre híresebb turisztikai látványossággá vált a Körösparti nyaralóknak köszönhetően.

DE!

Az emberek egyszerűen nagyon konokok bonyolultak és rosszindulatúak. Itt az a menő sajnos, hogy ha a szomszéd sikeresebb nálad, akkor azonnal meg kell fulladni az irigységtől és köpködni rá, na meg persze rosszat kívánni (tisztelet a kivételnek). Tipikusan "ha nekem xar, akkor legyen másnak is xar" mentalitás... A másik, hogy nagyon szűklátókörűek és befásultak az emberek nagy része itt. Az a helyzet, hogy ha éppen zajlik valamilyen vilàgesemény, azt persze, hogy teljesen máshogy és ellenkezően fogja fel egy szarvasi ember. Olyan mintha a mentalitás itt ilyen visszamaradott lenne.


Összeségében, én szeretem egyébként ezt a várost, mert élhető LENNE, mert gyönyörű meg minden, de az emberek és az itteni mentalitás teljesen lerombolja.

2020. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! En itt lakok igaz en mar mas varosban vagyok egyetemista, de mindig is utaltam szarvast....tele pletykas, mas eletevel foglalkozo emberekkel

Egyszeruen feltem barhova menni nehogy beszeljenek rolam


Nekem is ez a benyomasom, pletyka rosszindulat minden mennyiseggel!

2020. nov. 20. 22:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Így van sajnos ahogy írod. Az a baj, hogy Szarvas nem elég nagy ahhoz, hogy ne tudjon mindenki mindenkiről mindent, viszont nem elég kicsi ahhoz, hogy tényleg ismerjen is mindenki mindenkit... Ebből fakadóan adódik a szerencsétlen szitu is, hogy igazából nem is ismernek teljesen, de elég egy pár rosszízű pletyka és már be is skatulyáztak az emberek, anélkül, hogy tudják a valós igazságot rólad... Átkozott egy hely ez szerintem.

Ami még engem nagyon idegesít, hogy itt mindenki nagyon okos, de tényleg mindenki. Ha te valamihez nagyon értesz, viszont nem hangoztatod, akkor biztosan lesz egy nagyon magabiztos ember aki megpróbál kioktatni és fel sem adja még el nem küldöd a k. anyjába... :D


#4-es voltam.

2020. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
95%
Szia! Én ugyan nem szarvasi vagyok, hanem Kunszentmártonban éltem 29 évig, de sokat jártam Szarvasra, mostanában ritkábban, de tegnap pl átmentünk anyuval. Mai napig azt mondom, hogy szívesen laknék itt, nagyon hangulatos, gyönyörű szép város, tényleg minden van ami kell, élhető, köröket ver Kunszentre, de! Nálam is az a de, hogy a legtöbb embernek itt kilóg a kapanyél a szájából, az a proli, buta hanghordozás és szűklátókörű gondolkodás ritka undorító
2021. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

A város az gyönyörű, az emberek viszont rosszindulatú pletykás undorító egy nép.

Hányinger egy patkány város. Pedig olyan szép lenne, dehát az emberek és a rossz tót mentalitásuk teljesen elfogadhatatlanná teszik.

2021. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

A város az gyönyörű, viszont az emberek,hát hogy is mondjam...

Rosszindulatú proli bunkó nép.


Szerintem Békés megye szégyenfoltja ez a város. Maga egész békés megye tele van rosszindulatú tót emberekkel várostól függetlenül, de Szarvas... na az erősen kilóg még így is a sorból...

2021. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem is sz.r.

Túristaként voltam Békésszentandráson, sokan beharangozzák, hogy milyen szép a Körös és, hogy milyen jókat lehet biciklizni, csónakázni, úszni a Körösben stb. Hát nem tudom, szerintem annyira nem nagy durranás, bár tény, hogy egyébként szép kis város, csak nem annyira amennyire előadják.

De nem is ez a fő indok ami miatt sz.r, hanem az ott élő emberek primitív, bunkó, rosszindulatú viselkedése. Én azt tapasztaltam meg, hogy kifejezetten nem túl vendégszeretőek az ottaniak. Ugye rengeteg a körösparti nyaraló, volunk is kétszer, elég is volt. A nyaralót kiadó úriember egy igazi gőgös f.sz volt, nem lehetett csak úgy felhívni, ha kérdeztünk lekezelően válaszolt, amikor mentünk el, megjegyezte hogy akárhonnan is jöttünk, ennél szebb helyen nem lehettünk eddig.

És ez a fajta bunkó mentalitás több helyen is kiütközött, amikor ott voltunk...

2021. nov. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!