Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány mm-es hajról milyen...

Néhány mm-es hajról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
én is azon emberkék közé tartozom akinek néhány mm-es a haja. tehát határozottan nem kopasz, de látszik a fejbőre míg frissen van nyírva. milyen véleménnyel vagytok erről, tetszik-e nektek, elítélitek, ill. szerintetek mennyire számít már általánosságban elfogadottnak? köszi mindenkinek
2010. máj. 17. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs előítélet, viszont az ilyen emberekről egy határozott egyéniség ugrik be :)
2010. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tündérkopasz férfiak jobban bejönnek, mint az olyanok, akiknek hol van hajuk, hol nincs és ahol nincs, oda próbálják fésülni a maradék hajukat. Pl. Pataki Attila feje is bejön, meg a gyerekkori kedvencem a Guldenburgok örögségéből az Achim.
2010. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön a néhány mm-es haj. Ezerszer jobb, mint az emo hajú fiúkák, vagy a "focista" haj.

20L

2010. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2010. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, ha férfi lennék tuti ilyen hajam lenne.
2010. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elsőre azt gondolom hogy te is skinhead vagy mint én, csak elfelejtetted leborotválni múlt héten a hajad
2010. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélek el semmit és senkit. Csak én félek a kopasz emberektől, mert némelyik nagyon erőszakosnak tűnik azzal akinek pl olyasmi hajai vannak mint nekem van/volt(volt színes, raszta, fehér, hosszú, rövid...)... :S Lehet, hogy én vagyok a hülye de nem ítélem el az ilyet csak kerülöm, valahogy mindig a siknhead-ek jutnak eszembe(nem vagyok roma!). :S Ez van. :/

17L

2010. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem csodállak, kedves utolsó, nem alaptalan a félelmed. mi skinek köztudottan nem szeretjük sem a rasztákat, sem a hippiket, hadd ne részletezzem miért. nekem is van 1 raszta haverom, ő normálisabb a többinél meg nem régóta az, de azért 2 külön világ
2010. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!