Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem egy olyan...

Ajánlanátok nekem egy olyan magán-nőgyógyászt, aki a Bajcsy kórházhoz "tartozik"? Milyen véleménnyel vagytok a kórházzal kapcsolatban? Érdemes majd ott szülni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Boros Edina, szerintem jó a kórház, én meg voltam elégedve.
2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megtudnád mondani, hogy emnnyibe kerülnek nála a vizsgálatok? + a szülés?


Nagyon köszi.

2011. okt. 25. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szécsényi István, és Varga Horgosi Ágnes.


Mindkettőt csak ajánlani tudom.


És nekem nem volt problémám a kórházzal, nem bánom, hogy ott szültem. A szülésznőm Garáné Magdi volt, őt is csak ajánlani tudom.

2011. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szécsényi!!!! Nagyon lelkiismeretes. Én nagyon megbántam, hogy nem őt (hanem valaki mást onnan) választottam, de szülés óta hozzá járok (a másikat meg nem értem el, amikor rosszul lettem, pedig fogadott orvos volt).
2011. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Garáné Magdi mint szülész nő, és Dr Urbancsek Árpád mint nőgyógyász

nagyon kedvesek nagyon jol össze dolgoznak

2011. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szécsényi tényleg nagyon lelkiismeretes! Én a másik orvosomat rá váltottam le. A Medikard rendelőben van a magánrendelése, a 17. kerületben.

Ugyan nem szültem nála, a kollégájánál szültem volna, de az csúfosan cserben hagyott a koraszülésemkor, ezért azóta ahhoz nem is mentem vissza. Nem a Szécsényinél szültem, viszont ő volt az, akihez szülés után visszamentem (pár hónapra rá, amikor aktuálissá vált) rákszűrésre, és még teljes vérképre is adott nekem beutalót, és töviről hegyire átvizsgált kívül-belül. Nagyon türelmes, figyelmes volt. Ha nem lenne megint koraszülés-veszély a pakliban, a következő gyermekemet szívesen szülném nála, de sajnos nálam ez rizikós.

2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!