Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baja egy nagyobb boltban...

Mi a baja egy nagyobb boltban a pénztárosnak a 10 ezer Ft-tal?

Figyelt kérdés
Már kétszer is volt olyan hogy azzal akartam fizetni aztán mondta a pénztáros hogy nincs-e valami kisebb pénzem. De miért, ott van egy csomó pénz a kasszában, miért nem tudja felváltani a tízezrest? Mert mondjuk buszon a buszsofőr megértem hogy nem tudja felváltani, azoknál nincs annyi pénz, de egy elég nagy bolt kasszájában biztos van
2017. jún. 12. 15:18
 1/5 anonim válasza:
0%
A munkájához való hozzáállással van baj !
2017. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"de egy elég nagy bolt kasszájában biztos van"

Már miért lenne? Pont a hozzád hasonló mentalitású vásárlók miatt nincs. Mert oké, a műszak kezdetén még ott van egy csomó 1000-es, 2000-es, 5000-es a kasszában, de aztán jön pár tucat vevő aki 20-assal fizet egy maréknyi áruért, nekik még tud visszaadni meg váltani az ember. De utána neki jön még ezer másik vevő, akiknek már nem fog tudni pénzt váltani, mert a hasonlóképp gondolkozó vevők lelejmoltak tőle minden aprót.

Egy nagyáruház kasszájában sokkal több pénz megy át, persze, mint egy kisboltén, de mit csináljon szerencsétlen pénztáros ha ez az összeg nagy címletekben halmozódik neki, miből váltson szerinted?

2017. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy reggel óta te vagy a 128. aki nagy címlettel fizet. Gondolhatod hogy ha pisilni nem engedik el őket normálisan, akkor azzal menyit foglalkoznak hogy van-e váltópénze...
2017. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor magyarázzák meg az automatának, hogy ha leveszek 20.000Ft-ot akkor miért nem 20 darab ezrest ad ki... Komolyan 10 percig meg nem fogok ott állni, hogy husz darabban vegyem le.
2017. jún. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Első mondatoddal szerintem bemutatkoztál, értelmi szint megvan...

2. hadd döntsem el én, hogy mennyi pénzt akarok levenni.

2017. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!