Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja az embereknek a klímával?

Mi baja az embereknek a klímával?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallom hogy szidják azt aki kitalálta a klímaberendezéseket, de legalábbis azt aki úgy döntött hogy az illető munkahelyén is legyen egy. Viszont komolyabb indokot még nem hallottam rá, minthogy nyár van, örüljünk hogy meleg van...
2017. jún. 14. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
2017. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ööö... Szóval a klíma a hibás mert az emberek lusták tisztáb tartani a klímát?

Ez ám a logika :D

2017. jún. 14. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem és még sok embert zavar a "klímahideg". Ezt nem lehet elmagyarázni annak, akit ez nem zavar,de egy klímával 20 fokra lehűtött szoba teljesen más érzés, mint egy természetes módon 20 fokos szoba. Engem mindig nagyon zavart a klíma, ha nagyon nagy a forróság, akkor maximum 1-2 órára bekapcsolom de csak max 5 fokkal állítom hidegebbre, mint a kinti hőmérséklet.
2017. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Igen, ezt mondjuk tényleg nem tudom átérezni. Én eléggé hidegpárti vagyok, de mindegy milyen forrásból, csak legyen 20 fok alatt (de inkább 10 alatt).

2017. jún. 14. 12:21
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
52%
Nézd meg a hárommal lejjebbi kérdést.
2017. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ööö, nem csak a tisztán tartás hiánya miatt. Ott van minden, ha érdekel elolvasod, nem fogom ideírni erről az egész internetet.
2017. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
26%
Az emberek nagy többsége egyszerűen irigy. Mivel nekik otthon nincs, nekik van igazuk, hogy felesleges és másnak sem kell. A szívbeteg nagyapám ki sem bírná a nyarat klíma nélkül, karban kell tartani és kész. Évi 10e Ft-ot rászán az ember és elkerülheti a betegségeket... ( [link] )
2017. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Én is hidegpárti vagyok, de sajnos a klímától hajlamos vagyok elég kellemetlen tüneteket produkálni. "Csak" a fejem, a nyakam, a szemem, az arcüregem, a vállam és a karom szokott fájni tőle.

Ettől függetlenül, mivel a melegben meg nem lehet rendesen dolgozni, meg a kollégák többsége a klímára szavaz, így inkább magamra terítek valamit, és klímázunk.

De gondolom, aki hozzám hasonló tüneteket produkál a klíma miatt, nem mindenki ilyen toleráns.

2017. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6

A linked első találata egyből azzal kezdte hogy a betegségek a tisztántartás hiányából adódnak.

Legközelebb talán írj saját véleményt, vagy ha linkelsz, ne hőbörögj ha a saját linked ellened szól...


A többieknek köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 14. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Édesanyám gyárban dolgozik, ahol a klíma hol működik, hol nem, hol túl erős, hol túl gyenge. Ezért aztán rengetegszer vannak betegségei emiatt. A klíma, ha nem megfelelően használják, irtó természetellenes érzés tud lenni.
2017. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!