Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen szennyeket...

Miért kell ilyen szennyeket adni a tévében, mint a Mónika-show, Győzike, Való világ?

Figyelt kérdés
Ezekben a műsorokban olyan undorítóan viselkednek a szereplők, hogy az nem igaz; csak a sz**rkeverést, rongyrázást, lopást-csalást-hazudást lehet látni, meg hogy mindenki mindenkivel összefekszik, és olyan közönségesen beszélnek, és viselkednek, hogy hihetetlen. Szerintem nincs éppen jó hatással az emberek viselkedésére, mentalitására, ha ilyeneket néznek.

2017. jún. 17. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már ezerszer el lett mondva, hogy ezek a műsorok azért léteznek, hogy az átlag ember megbotránkozzon rajtuk és közben magát sokkal okosabbnak képzelje, gondolván, hogy hát ezekhez a retardáltakhoz képest én igazi Einstein vagyok! Ezzel szépen meg van cirógatva neki az egója, cserébe tovább nézi a műsort, vele együtt a reklámokat, fogyaszt, költi az pénzt, jó a tévének, jó a gazdaságnak, végső esetben jó a tévénézőnek is, mert megnyugszik, hogy ő nem hülye, csak mindenki más az.
2017. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az általad felsorolt műsorok max már csak a Goldon mennek, de mindegy. Természetesen egyetértek veled, ezek borzalmas műsorok voltak és a magyar televíziózás legalja.
2017. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!