Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek olyan...

Tényleg mindenkinek olyan király a szobája külföldön?

Figyelt kérdés
Tehát nézek pl. room tour vagy diy vagy bármilyen videókat külföldi videósoktól, és mindenkinek ilyen hatalmas, tiszta, rendezett, franciaágy, tiszta színes, harmonikus... nekem meg ittvan ez, zsúfolt és kicsi. Szeretem nagyon ezt a szobát, de kezdem rosszul érezni ilyenkor magam, hogy nekem olyan bútorokra nem telik stb... ugye nincs mindenkinél így? Magyarországon is így van?
2017. jún. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen miatt te èrzed magad rosszul, ott komoly gondok vannak akkor. Mindenhol ìgy van. Mindenki màs szinten él, nem mindenkinek futja jobbra.
2017. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez most komoly? Nyilván, főleg annak az ikszmillió embernek, akik a létminimum alatt élnek...


Valószínűleg a nézett videósok megkeresik a pénzt arra, hogy ilyen szobájuk legyen. Egyébként meg a pici és zsúfolt szoba is lehet harmonikus, ha szabadjára engeded kicsit a lakberendezői fantáziád és a kreativitásod, ezen ne is aggódj.

2017. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én a magyar videósoknál is ezt látom, mindegyiknek annyira egyenbirka szobája van, hófehér, a háttérben Ikeás művirággal, 500 db mécsessel meg karácsonyfára való lámpafüzérrel. Hát nekem sosem kéne ilyen szoba, a fehér eleve a legkevésbé praktikus szín, a művirágokat rühellem, a mécseseket még annál is jobban, a lámpafüzér meg kész vicc, nem is értem ki találta ezt ki és a többiek miért utánozzák.
2017. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 éve van meg ez a szoba, praktikusan próbálom megtervezni, de ennyi idő alatt annyi kis csecsebecse gyűlt össze, amit nincs szívem kidobni
2017. jún. 19. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy is. :D

Nyilván room touros videót csak olyan csinál, akinek szép a szobája meg tele van olyan dolgokkal, amikkel el tud dicsekedni. :D Olyanok, akiknél málik a vakolat a falról vagy szegényes, ócska bútoraik vannak, nem fognak dicsekedő videót készíteni róla! :)

Én a kollégiumszobás bemutatós videókon ámultam régen mindig gondolván, hogy bezzeg Amerikában egy koleszos szoba nagyobb meg szebb, mint nekem az itthoni szobám, de aztán rákerestem, hogy ténylegesen hogy néznek ki külföldön a koleszek berendezése, és találtam olyan durva penészes, rozsdás, stb. szobaképeket, hogy azokhoz képest a magyar koleszok 5 csillagos szállodák. :D

2017. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kepzeld, millionyi gyereknek meg sajat szobaja sincs...
2017. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!