Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Viktor király elintézi, hogy...

Viktor király elintézi, hogy mindenkinek lehessen tisztességes fizetésért rendes munkahelye, aki dolgozni akar?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz könnyú feladat, de idővel sikerülni fog. Bízok Orbánban és örülök neki, hogy a bolsevikok megbuktak.


Éljen a Fidesz! Éljen a haza!

2010. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, mert nekem pl. sürgős volna, hogy ez a labilis munkaügyi helyzet megoldódjon, és nincsenek túl nagy reményeim. Időszakos munka nem megoldás hosszú távon... Őfelsége vajon tesz az ügy érdekében? Nem akarok munkanélküli lenni.
2010. ápr. 12. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Sürgősen még Obama se tudna rendet vágni itt. Idő kell hozzá, hogy a Fidesz helyrehozza, amit a ballib elb@szott. De szerintem 1 év múlva már érezhető lesz a javulás, 2 év múlva pedig már haladó tempóban kapaszkodni fogunk felfelé.
2010. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 évig nem érek rá, április végén jár le a szerződésem. :-) Viktor gyors változásokat ígért.
2010. ápr. 12. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Előbb-utóbb, nagyon nehéz dolguk lesz, itt a komcsik 8 év alatt annyi gazdasági kárt okoztak, aminek a helyre hozatalához csaknem 20 év kell!
2010. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Neked valószínűleg nem lesz jobb a helyzeted, a fidesz ugyanis a dolgozó embereket akarja helyzetbe hozni, nem a jobbikos/emeszpés lumpenprolikat :)))
2010. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, én dolgozni akarok, most is dolgozok, nem akarok munkanélküli lenni, de nem kaptam másik munkát, csak ezt, pedig sokat kerestem, és keresek folyamatosan, hogy legyen, de nincs. Szóval kíváncsi leszek a csodára, amit a fideszre szavazók mondogatnak... :-)
2010. ápr. 12. 01:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyukám mások hülye kölykeit neveli éhbérért 25 éve, ezt megoldja a Viktor?
2010. ápr. 12. 01:34
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy "tisztességes", mi az, hogy "rendes", mi az, hogy "dolgozni", és mi az, hogy "akar"?


Ezeket fontos lenne tisztázni.


Ismered a viccet?

Isten és a parasztbácsi beszélget:

- Isten, mennyi neked 1 milló év?

- Egy pillanat.

- Isten, mennyi neked 1 millió dollár?

- Egy fillér.

- Adsz nekem egy fillért?

- Igen. Várj egy pillanatot.


:)

2010. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval kíváncsi leszek a csodára, amit a fideszre szavazók mondogatnak... :-)"


Csodáról, kolbászkerítésről, kánaánról egyedül a baloldali (mszp, jobbik) sajtó nyavalygott az elmúlt hónapokban. Fideszesek pontosan tudják, hogy ezeket nem fogja megadni a kormány, ezért csalódottak sem lesznek. A hozzád hasonló buta szoci/jobbikos prolik pedig picsogjanak csak nyugodtan tovább, senkit sem fog érdekelni, panaszgép :))))

2010. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!