Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha magyar vagyok, bármit...

Ha magyar vagyok, bármit megtehetek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 20. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nemigazán értem az összefüggést a kérdésed és a link között.
2017. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szóval most sajnálni kellene egy kétszeres gyilkost csak azért, mert félig magyar? Kösz, nem, az aláírók kicsit túltolják a hazafiságot. Azt az egyet elhiszem, hogy mentális beteg, elvégre egészséges lelkületű ember nem gyilkolászik.
2017. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem.

Bár te igazából nem vagy magyar, liberókám.

2017. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam el a petíciót, de ha arra hivatkozik, hogy pl "reméljük, nem sokára Virginiában is úgy alakul a közbiztonság, hogy az Álamok más államihoz hasonlóan lehetõvé válik a halálbütetés eltörlése, ebben reményben kérik a keyelmet", akkor ezzel egyet tudok érteni, mert ellenzem a halálbüntit.

Persze, a tényleges életfogytra rászolgált. Van, ahol ezért kétszeres életfogyt jár, mert kétszeres gyilkos.

+++

# 3/3 Időpont ma 00:58


Megjegyzésed emberileg erõsen kifogásolható. Márpedig Erdélyben azt mondják, hogy "aki embernek nem jó, az semminek sem." ( Így magyarnak sem. )

2017. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a kep erdekes igy nez ki az anti-krisztus is
2017. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!