Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyám lusta...

Mit csináljak, ha anyám lusta és nem hajlandó kimosni a játékokat meg plüssöket amiket gyermekotthonoknak, kórházaknak, árvaháznák meg ilyeneknek adnánk oda?

Figyelt kérdés

De tényleg. Kiraktam játékokat, meg plüssöket, mert az nekem nem kell és gondoltam, hogy jó lenne oda adni azokat (ha már nekem nincs szükségem rájuk) odaadni a rászorulóknak.

Mi a frászt csináljak, hogy anyum kimossa a plüssöket? Vagy mossam ki én őket?-Kézzel?



2017. jún. 21. 20:07
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen,mondjuk mosd ki te.
2017. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Árvaháznak*
2017. jún. 21. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is kimoshatod.. Bár a legtöbb plüsst nem érdemes kimosni mert száradás után olyan csúnya lesz.
2017. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, mi gátol meg abban, hogy te mosd ki őket, ha már jótékonykodni akarsz.

Beáztatod mosóporos, nem túl meleg vízbe, és csak ki kell nyomkodni egy idő után.

Az alma nem esik messze a fájától?

2017. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd bele te a mosógépbe, én gyors vagy kímélő programon szoktam ezeket mosni, ha még vizesek, akkor plusz centrifugát teszek rá.
2017. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólhatsz neki, hogy ezeket ki kellene mosni.
2017. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jún. 22. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Porszívózd le őket, amúgy én nemtom

Ja és ha kimosod, utána hogyha textil-zsebkendővel el kezded dörzsölni, akkor újra szőrös lesz, nem lesz úgy összeállva. Bár talán már nem lesz olyan, mint egy vadiúj. De nemtom, addig sose láttam senkit dörzsölgetni.

2017. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+Annak nemtom, milyen hatása van,ha lavórban kiáztatok csak őket simán
2017. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!