Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vöröskereszten kívül esetleg...

A Vöröskereszten kívül esetleg tudtok bármilyen más szervezetet, ami nem kamu és lehet segíteni a rászoruló családoknak, vagy gyerekeknek, esetleg kórházaknak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és fontosnak tartom azt, hogy ne csak karácsonykor, vagy árvíz esetén támogassuk a rászorulókat. Tudom, hogy googleban kellene keresgélni, de érdekelne a személyes tapasztalatotok is.Mondjuk olyan szervezetre gondoltam ahol nemcsak pénzt fogadnak el hanem tartós élelmiszert vagy játékokat is.
2011. júl. 20. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy adventista gyülekezetbe tartozom. Mi rendszeresen megyünk rászoruló családokhoz. Van, hogy a központunkból kérünk segítséget. Van, hogy gyülekezeten belül gyűjtünk, amit Te is írtál, pl. tartós élelmiszert, kisebb játékokat. Volt, hogy bútort. Pénzt nem. Ha tudsz segíteni, szeretettel várunk.


Ez a központunk honlapja: www.adra.hu


Ha van bármi kérdésed, szívesen segítek.


manju

2011. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Máltai Szeretetszolgálattal, a Református Szeretetszolgálattal, Baptista Szeretetszolgálattal és az Magyar Ökumenikus Szeretetszolgálattal volt eddig kapcsolatom, tudom ajánlani bármelyiket, korrektek, átlátható adományozási rendszerük van, sokféle célt támogatnak, és tárgyi adományokat is elfogadnak. Bármelyiket ajánlom jó szívvel.
2011. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen:):)
2011. júl. 20. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
a máltait inkább hagyjuk,mert nekem is megvan a véleményem.
2011. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!