Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti volt már, hogy beültetek...

Ti volt már, hogy beültetek idegen mellé a kocsiba? Ha nagyon muszáj lenne, mert tegyük fel nagyon sokat kellene menni még, mire hazaértek, megfordulna a fejetekben, ha megállnak, hogy elvisznek, beszállnátok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Van kockázata, mérlegelni kell.

2017. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végül amúgy te megúsztad minden nélkül?
2017. jún. 22. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer amikor úgy 10 éves kisfiú voltam, megállt nekem egy olyan 60-as papi, aki felajánlotta, hogy elvisz. Valszeg semmi kockázat nem volt itt, de én inkább gyalogoltam tovább.
2017. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így nem, viszont rengeteget stoppoltam egyetemi éveimben, párosan. Egyedül talán egyszer vagy kétszer, nem volt gond, de azért ezt inkább nem javaslom senkinek.
2017. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Velem olyan történt, hogy barátnőmmel sétáltam , és a fószer megkérdezte, hova megyünk, mondtuk a helyet, és mondta, hogy elvisz a kereszteződésig , ami kb úgy 100 méterre volt, tényleg nagyon közel, mondtuk, hogy de itt van nem messze, és kötötte az ebet a karóhoz, hogy de addig elvinne...

Kicsit sem volt átlátszó....

2017. jún. 22. 12:27
 6/14 anonim válasza:
100%
Idegen mellé még sosem ültem be és valószínűleg nem is tenném. De olyan előfordult már, hogy mentem kocsival és egy idősebb (60-as) fószer integetett nekem az utcán, megálltam mellette, azt hittem eltévedt vagy ilyesmi, erre fogta magát és beült mellém a kocsiba, hogy vigyem már el ide meg oda. Mondtam szó se lehet róla és kiszállítottam. Úgy meglepődtem, hogy bevágódott mellém, hogy hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, de utólag már vicces :)
2017. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat stoppoltam tizenéves koromban,azzal nem volt gond,talán egyszer,mikor véletlen lenyitottam a kesztyűtartót,és volt benne 1-2 pisztoly,akkor tipliztünk a barátnőmmel.Illetve 16 évesen beszálltam egy idősebb palihoz,az esetet inkább nem részletezném,jó nagy idióta voltam,meg naív akkoriban,többet soha nem csinálnék ilyet,senkihez se ülnék be,inkább gyalogolnék.
2017. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha szabados eletet elsz akkor ha jokepu es szexi stb. akkor nyugodtan belehet ulni

aki szep az nem rossz vagyis semmi nem lesz amit te nem akarsz

no meg aztan nem feltetlen mindenkinekbazon jar az agya

igy igazabol az egy jo eset ha valaki elvezetbol hasznalna ki

a rossz eset ha eladjavszerveid, kirabol es hasonlok vagyis amit te semmikepen sem akarsz

ra kell kerdezni ezekre ugyse fog hazudni :P

Xy4

2017. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. jún. 22. 13:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordult régebben, sokat jártam stoppal, és sosem volt belőle semmi baj. Többnyire jól elbeszélgettünk a sofőrrel, persze olyan is volt, hogy egyikünknek sem volt kedve trécselni, és csendben, a gondolatainkba mélyedve ültük végig az út közös részét. Olyanra is akadt példa, hogy olyan jól megtaláltuk a közös hangot, hogy a sofőr majd 10 km-es kitérőt tett, és elvitt egész a városka széléig, ahol laktam.
2017. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!