Miért nem adta oda?

Figyelt kérdés
Lementem ma a boltba, hogy vegyek egy teljes kiőrlésű kenyeret. Ott derült ki, hogy 100 forinttal kevesebb van nálam, mint amennyi kellene. Az eladó nem adta oda annyiért amennyi nálam volt, és nem értem miért.

2017. jún. 23. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem akart bukni rajta. Ismerős eladó volt? Ez esetben odaadhatta volna, idegentől nem lehet ilyet elvárni.
2017. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

"Ott derült ki, hogy 100 forinttal kevesebb van nálam, mint amennyi kellene. Az eladó nem adta oda annyiért amennyi nálam volt, és nem értem miért."


Ezt most komolyan nem érted? Mert akkor azt kell mondjam, hogy értelmi képességeid nem ütik meg egy kb. 6 éves gyerek szintjét sem. Ők már azért javarészt megértik, hogy ha valami x összegbe kerül, akkor hiába megyek oda <x pénzzel, nem tudom megvenni, mert nincs elég pénzem.


De ez annyira triviális, hogy kérdésedet csak trollkodásként tudom elkönyvelni, mert ennek nagyobb valószínűségét látom, mint annak, hogy tényleg nem érted a dolgot.

2017. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem vettél akkor másik (olcsóbb) kenyeret?
2017. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tobb infot kellett volt irni mert ennyibol ostobasag


eleve a kenyerek nem annyira meregdragak igy ha a 100 t csekely osszegnek tartod akkor magat a kenyeret is vagyis "ingyen is adhatnak"

mert 5-10 ft hiany senkit se erdekekhet ha rossz szemmel is nez de 100 azert mar penz

netan akkor nem ha 10100 ft ot kellene fizetned es azt elengedi

de ahogy irtak idegeneknek lehet 5 ost se engdik el

2017. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!