Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem gusztustalan...

Csak szerintem gusztustalan műfaj a "twerk"?

Figyelt kérdés

Tudjátok amikor annyiból áll a "tánc" hogy rázzák a se*güket. Azt hittem lecsengett már ez az orbitális gusztustalanság, de úgy látom még mindig fénykorát éli :D

Keresek egy példát, ha valaki esetleg nem tudná:

https://www.youtube.com/watch?v=nIb5W2Si8Us



2017. jún. 25. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gusztustalan. Táncnak sem nevezném. Ahogy nézem közelebb áll a sporthoz, persze ahhoz is csak messziről. Ameddig nem mutattad nem is láttam ilyet, úgyhogy nagyon nem zavart. Klipekben láttam persze nem egy hasonlót, azok annyira nem jöttek be. Talán mert olcsó fogás ezzel eladni bármit. Amit küldtél az viszont több volt mint egyszerű rázás.
2017. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez valami verseny volt. de az alap tánc csak rázás, amihez nem igazán kell tánctudás, mégis ez folyik tényleg a klipekből amiket elég sok fiatal néz
2017. jún. 25. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

#1 Igen, több volt, ezért nevezik twerk-nek, és nem fenékrázásnak. Egyébként ez nekem se jön be, annak ellenére, hogy többnyire kedvelem a "minimálruhás női mutatványokat".

Viszont mint látod, elég szép számú közönség gyűlt össze, akik meg nyilván csipázzák ezt az előadást. Így aztán twerkelés lesz is még egy darabig, valószínűleg.


Kérdező:

"Szerintem csak a ku*vák táncolnak így."


Tehát szerinted aki twerkel, az mind q..va? Érdekes általánosítás...

2017. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha gusztustalan és nem tetszik, akkor nem kell nézni. De az esetedben még linkeltél is videót, tehát valamilyen szinten érdekel a téma.
2017. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mivel ez folyik az összes klippből, így csak felteszek már egy kérdést nem? Ha téged pedig ez nem érdekel, akkor olvasgass más témában :)
2017. jún. 25. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon közönséges.
2017. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!