Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikabol telefonaltak hogy...

Amerikabol telefonaltak hogy nyertem a zold kartya lotton, mehetek munkat vallalni Amerikaba. Hosszabb gondolkozas utan vegul ugy dontottem hogy visszautasitom. Kozuletek van valaki amerikaba?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rovid gondolkozas is eleg ahhoz hogy eszrevedd hogy kamu.
2017. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán jelentkeztél zöldkártya lottóra? Mert ez így eléggé kamunak tűnik. Amúgy én februárban megyek ki.
2017. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem kamu kerdes, mert lenne az?
2017. jún. 26. 16:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, jelentkeztem a tavaly
2017. jún. 26. 16:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy kell legyen valamennyi penzosszeg a szamlan hogy megadjak az engedely, inkabb emiatt leptem vissza, nem akarok adossagba kerulni csakhogy Amerikaba mehessek...na nem tudom most egy kicsit banom hogy visszamondtam
2017. jún. 26. 16:51
 6/11 A kérdező kommentje:
az interjun mar tul vagy?
2017. jún. 26. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Aha, persze...

Az ne zavarjon, hogy az idei jelentkezés még le sem zárult. A tavalyiakat már ősszel értesítették, az ideieket meg még sehogy, mert le sincs zárva.

Egyébként egyetlen hivatalos weboldal létezik: a .gov végződésű. A többi kamu. Az egyik ilyen próbált téged behúzni.

2017. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Pedig olyan hihető volt a nőnek a hangja aki felhívott, intenzíven telefonált, na de nem szomorkodik mert amúgy sem akartam menni... Így legalább megnyugszik hogy kamu volt! Koszi
2017. jún. 26. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lottóval megyek ki, hanem a férjem által.
2017. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

You Can Check Your Status Beginning in Early May of the Year After You Apply


The DV Lottery has been fully automated, and would-be immigrants from eligible countries may apply online only. You will not be mailed a letter or emailed a notice alerting you that you “won” or that your entry was not accepted. The only way to find out whether you were successful is to use the electronic Entrant Status Check at www.dvlottery.state.gov/ESC.


Ha az angol nem megy, akkor ennek a lenyege annyi, hogy neked kell online megnezni hogy nyertel vagy sem.

Sem emailben, sem levelben, sem telefonon NEM fognak teged tudositani a nyeresrol/nem nyeresrol. "nigeriai" csalas aldozata lettel majdnem :(

2017. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!