Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezz a guinness...

Hogyan tudnám ezz a guinness rekordot megdönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Néztem egy guinness rekordokból álló videót és találtam egy olyat amit megtudnék valósítani.

Ez a 35 óránál tovább tartó Minecrafttal való játék. Gyerekesnek hangzik hogy pont a Minecraft, de ezt megpóbálnám.

Nos Youtube LIVEBAN csinálnám meg ezt a rekordott.

Ha végeztem vele akkor hogyan tudom elküldeni guinness rekordok csapatának.

Hisz ezt ellenőriztetni kell és ahogy láttam álltalába el kell menni hozzájuk vagy nemtom és amint leelenőrizték átnyújt neked egy díjat is.



2017. júl. 4. 10:19
 1/5 anonim válasza:
Én egyszer gépeztem hajnali 6-tól éjjel 2-ig, ilyen minimál pihenőkkel, de a végére olyan gyomorgörcs jött rám, h megfogadtam, többet nem. Rámehet az egészséged
2017. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Jobban belegondolva nem biztos hogy sikerülne de van egy csomó másik rekord, hogy attól még várom hogy hogyan lehetne egyáltalán elküldeni nekik a rekordokat
2017. júl. 4. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a rekord nem csak a Minecrafttal működik (tehát bármilyen más játék is megfelel), akkor én már párszor megdöntöttem ezt a rekordot, nem nagy szám.
2017. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mintha hallottam (olvastam?) volna valamikor olyasmit, hogy előre fel kell keresned ilyenkor őket, és akkor élőben tudják ellenőrizni a dolgot. Hogy hogyan, milyen úton, abban sajnos nem tudok segíteni. :/
2017. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es :)
2017. júl. 5. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!