Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti képesek lennétek gyökeresen...

Ti képesek lennétek gyökeresen megváltoztatni az életeteket?

Figyelt kérdés

Ha már túl üres, unalmas életed van, akkor Te felhagynál az eddigi életeddel és újat kezdenél valahol máshol?


Én valami olyasmire gondoltam, hogy egy gazdagabb országba elköltöznék, eddigi tapasztalatom, anyagi vagyonom és ismerőseim hátrahagyva egyik napról a másikra. Nem érdekelve, hogy kapok-e állást ott, ha bolti eladó vagy raktáros lennék az sem érdekel, csak változzon már valami. Egyszerűen semmi célja az életemnek, se barátaim se barátnőm, se olyan ismerőseim akik érdeklődnének irántam. Talán ezek hiányoznak legjobban, de ha lenne egy kalandos életem máris jobban érezném magam. Ti hogy vagytok vele?


2017. júl. 8. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
ui.: Az is hozzá tartozik a kérdésemhez, hogy ha ilyen változásban benne lennétek, hol kezdenétek új életet és mivel próbálkoznátok munka, ismerkedés, és tapasztalatok szerzése céljából?
2017. júl. 8. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Képes lennék.Pl. Albánia,nagyon szép a tengerparti rész,és talán még valami melót is lehetne náluk találni.De mennék Horvátba is,de ott meg nem egyszerű szerintem munkát találni.Illetve élnék Görögországban is szívesen.Ezeknél messzebb nem mennék.
2017. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

(németül ütősebb, de így is hatalmas)

Különben már én is éreztem ezt és ki is mentem Németországba. Két évig haza sem jöttem, de aztán mégis és már nincsenek ilyen vágyaim. Illetve csökkentek.

Gyökereket kell ereszteni. Bárhol, de talán itthon könnyebb.

2017. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!