Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A II. János Pál pápa tértől...

A II. János Pál pápa tértől nem messze, a Fecske utcába szeretnénk költözni. Mennyire vészes a környék?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam és olvastam, hogy a Népszínház utcát és környékét kerülni kell, mert veszélyes. Kíváncsi vagyok mennyire valós.

2017. júl. 9. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A környék maga fejlődik, nem is lenne rossz, de tele van részegekkel, hajléktalanokkal.


Nem hiszem hogy bajod lenne fényes nappal, este meg mindegy hol vagy, sose árt óvatosnak lenni.

2017. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Pedig a VIII kerben pont napközben is bajod lehet.
2017. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Általában azok terjesztik a "nyóckeres" félelemkeltést, akik nem is járnak arrafelé. Rajta maradtak évtizedekkel ezelőtti információkon, és nem jutott el hozzájuk, hogy a helyzet megváltozott. Tehát ha felülsz ezeknek a hangulatkeltéseknek, akkor inkább ne költözz oda.
2017. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha felülnék fel sem tettem volna a kérdést. Vidékiként nem látok rá, sajnos. Nappal azért sokszor jártam már a nyolcban, de akkor nem éreztem magam veszélyben. A Fecske utca egy kis szűk hely, a Népszínház utca "helyzete" számomra a közlekedés miatt érdekes. Tőlem lehetnek részegek, csövesek, csak ne érjenek hozzám se kézzel, se késsel. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. júl. 9. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én már öltem ott önvédelemből.


jellegedtől függ, megtalálnak-e vagy nem.

2017. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Akik itt adnak tanácsokat azok jártak is már ott? Villamos megállóban konkrétan csövik élnek, oda kenik a megálló csövére a taknyukat (szó szerint, láttam). Majd mindenféle helyről szabadult őrült akar ott csevegni mindenkivel

(II. János Pál pápa téren).

2017. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nincs ellentétben azzal, amit írtam :)


Igen, rendszeresen járok arra és látom, hogy sokat szépült az elmúlt években, és ahogy említettem, csak az épületek, közterek lettek jobbak, de továbbra is tele van csövesekkel.

2017. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!