Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Erzsébet Tábor igaz, hogy...

Az Erzsébet Tábor igaz, hogy nem lehet kötelező? Penészleken azt állítja az igazgatónő, hogy az!

Figyelt kérdés
Sokan ügyetlenek a kézműves feladatokban és ö nekik negatív élmény ez.
2017. júl. 25. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy nekatív élmény... az lesz nekik a negatív élmény ha az ilyen mindentől megóvjuk hozzáállástól nem fejlődik semmit az a kézügyesség és semmit nem fog tudni megcsinálni soha.
2017. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én időmben nem volt ilyen csak gyermeknap,amelyen nem jól éreztem magam sosem.Mindenévben csak azért mentem,mert igazolatlan órával fenyegettek...Erzsébet táborról azt mondják,hogy akik nem megy diák attól megvonják a családit.Szülök ezt el is hiszik,de én nagykorú testvérként nem.
2017. júl. 25. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Értem. Akkor maradjon sete-suta életképtelen kenyérpusztító...
2017. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3: Van, aki hiába gyakorol, neki ez nem sikerül. Viszont valami másban jó lenne, például ének, vagy valami más, ami nincs a táborban. Én is mindig félek, hogy a szög helyett az ujjbegyemet találom el a kalapáccsal, ezért nem ütök olyan bátran.


Beszéld meg az igazgatónővel, hogy legyen olyan is, amit a testvéred szívesen csinál. Vagy próbáljátok meg igazolni neki!

2017. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szélsőséges esetekből mindig kevés van, néhány százaléknál nincs több, akinek nem mennek a kézműves tevékenységek. Rájuk is gondolni kell, ha már kötelezővé teszik. Lehet például mesélés, drámajáték, ének-zene, diákkvíz, akármi.
2017. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy kényszertábor! Hol is van? Recsken?

- Soha nem értettem, hogy miért kell olyanokkal piszkálni embereket, amihez nincs tehetségük.

Mindig eszembe jutnak az általános iskolai rajz-, ének-, gyakorlati-, illetve testnevelés órák, - élen az ének órákkal, amikor tudta ország-világ egy-egy tanulóról, hogy itélet-végrehajtó hangja van, de a buta ének tanár következetesen arra kényszerítette szerencsétlent, hogy énekeljen, amikor mindenki tudta, hogy mi lesz ennek a végeredménye. Miért nem lehet elintézni (pl.) azzal egy ilyet, hogy "Fiam! Mondjál két magyar zeneszerzőt!... Mondd meg, hogy melyik korban élt(ek)?... Melyek a legfőbb műveik?" PONT! - Miért kell piszkálni valakit azzal, amihez köztudottan nincs tehettsége?

Speciel, szín ötös voltam énekből, ill. rajzból is, de nagyon, és őszintén sajnáltam (még gyerekfejjel is) azokat a társaimat, akiket így piszkáltak.


A kérdésben felhozott szitu meg attól lesz érdekes (ha ez ebben a formában valóság), hogy a szerényebb képességű családokat (is) belekényszerítik abba, hogy kelletlen dolgokba invesztálják az Erzsébet utalványt, - holott számos, SZÁMUKRA értelmesebb, értékesebb dologba is invesztálhatnák!

Tudom!

Ajándék lónak üssd ki a fogát!...

2017. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző: Ez a tábor ingyen van, nem kell Erzsébet-utalványt sem rákölteni. Testvérek is mehetnek.
2017. aug. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért jó ha egy kicsit ráerőltetik a gyerekekre ha kimozdítják a komfortzónából és olyat is kell csinálniuk, ami kevésbé megy... rengeteget lehet belőle tanulni... és soha nem tudhatod mikor jön jól... én 35 évesen vettem hasznát a szolfézsnek, pedig soha nem gondoltam volna, hogy valaha lesz rá bármi szükségem...
2017. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!