Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények erről? Ti hogy...

Vélemények erről? Ti hogy reagáltatok vna?

Figyelt kérdés
Ma az utcán egy elég gyökér kinézetű gyerek csak úgy leszólított, ki tudnám-e bogozni az össze-vissza összecsomósodott fülhallgatóját.Normális esetben kiröhögtem vna, és továbbmegyek, vagy mondanám, h ne haragudj, de ezt minek én tenném, hiszen nem vagyok a csicskája, meg egyébként is hogy lehet ilyen béna vagy lusta, h ezt ne tudja egyedül.De épp egy elég megrázó hírt kaptam egy negyed órával azelőtt, eléggé össze is vtam zavarodva, így vmi miatt kibogoztam neki 1 perc alatt, aztán magyarázkodott, h tudja, h parasztság meg örök hála blablabla, de mégis zavar, h ennyire hülyének néz, én meg még meg is csináltam, holott nem jellemző rám, de most eléggé meglepett a kérés, meg amúgy is persze egészen máshol jártam gondolatban....ti hogy reagáltatok vna.....amúgy ha a kedves illető olvasná esetleg üzenem neki, h legközelebb ha látnám, akkor kap egy kis letolást azért, h ilyen pofátlan :D
2010. máj. 23. 01:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
25 F amúgy....
2010. máj. 23. 01:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem te vagy a gyökér... Valszeg azért kért meg, mert már egy ideje próbálkozott vele de nem tudta kibogózni és nem azért, hogy a csicskája legyél.
2010. máj. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van,segítettél neki,most mi ezzel a probléma?Lehet hogy legközelebb neked kell majd valamiért segítséget kérni az utcán.
2010. máj. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Normális ember segít annak,ki segítséget kér tőle. Olyan szó pedig,hogy csicska NINCS. Csicskája nem lehetsz senkinek,de CSICSKÁSA igen. (Régen így nevezték a katonatisztek tisztiszolgáit.)
2010. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

pénztárcád megvan?

ez jó kis trükk.eltereli a figyelmedet...


amúgy én elhajtottam volna:O

2010. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

fülhalgató-kibogozás????

ok,h.ha kell segítek,-->útbaigazítok,stb..

de ilyen hülye dolgogban?sztem megszívattak

2010. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*füllhallgató
2010. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

nem volt esetleg értelmi fogyatékos a srác?

Engem múltkor egy szerencsétlen srác szólított le és mindenféle ostobaságnak tűnő dolgot kért/kérdezett

aranyos volt de látszott h.valami nem stimmel:(

2010. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tettem volna, ezt a helyzet adta volna. De nem tudom, hogy ezért miért kell a csicskájának érezned magad, mert egyszer valakinek segítettél... tragédia, komolyan mondom, ha valaki ezen problémázik.
2010. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tekintsd napi jócselekedetnek.


Lehet ezért sz@rják le az emberek egymást? Mert "csicskulásnak" gondolják a segítséget és ezért derogál nekik megtenni? Szép bzmg...

2010. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!