Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek 6 éves kisgyermeke...

Szerintetek 6 éves kisgyermeket kilehet vinni temetésre?

Figyelt kérdés
Nem lesz rossz hatással rá, hogyha 6 éves kisfiunkat kivisszünk egy úrnás temetésre? Közeli rokon, de nincs kire hagyni. Úgy gondoltuk még aszertás előtt találkozunk a rokonokkal és majd sétálunk a temetőkertben /ahová sokszor kivittük már/ és amikor vége a búcsúztatásnak újra vissza megyünk a családhoz. Tudja, hogy oda a szeretteink emlékhelye van.

#temetésrevinni
2017. aug. 2. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lehetne.
2017. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De szeriontem kérdezgetni fog mi miért alakul akkor magyarézkoni kell
2017. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
40 fok van, érdemes átgondolni a gyermek hűtését és tűrőképességét.
2017. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
6 évesen ideje megtudnia, hogy az emberek bizony meghalnak. Az se baj, ha megtanulja hogyan kell viselkedni ilyen helyzetben. Vigyétek el!
2017. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is elmentem 6 vagy 7 évesen a dédnagymamám urnás temetésére, a ravatalozóban is voltam bent, a szertartást is végignéztem és nem lett semmilyen lelki problémám. 17/l
2017. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elvittek 6 évesen dédnagymama temetésére. Annyit fogtam fel az egészből, hogy fényképeznek, tehát mosolyogni kell. Az összes fotón bájosan vigyorgok.
2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerkeknek sokkal nagyobb lelki gondot okoz, ha a halált tabutémának tekintik a családban, mintha már kis korban találkozik ezzel, és úgy nö fel, hogy a halál az élet része, és senki nem kerülheti el - így ugyanis nem éri trauma, amikor késöbb váratlanul találkozik vele, egy szerett valaki elvesztésekor, mert akkor nemcsak a veszteséget kell feldolgoznia, hanem azt a tényt is, hogy mindenki egyszer megsemmisül. (És adott esetben nem feltélten csak családtag elvesztéséröl van szó, hanem pl. a szerett kisállat az ami meghalt)
2017. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évesen voltam nagymamám koporsós temetésén! Megviselt, de örülök neki, hogy anyáék engem is kivittek! Nem igazán emlékszem rá, csak egy nagy gödör van rlőttem ès ahogy dobok egy szál virágot abba a gödörbe!
2017. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!