Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Magyarországon vannak fursuiterek? Ha itt nincs, valami olcsó (100-200-300k körüli) fursuiter valahol?

Helló! :D
Ahogy a fent lévő kérdésből is olvashatod, fursuitert/fursuitereket keresek.
Partial fursuitot szeretnék venni 300k alatt. (partial, azaz olyan, hogy nem teljes fursuit, hanem csak fej, farok, mancs – bár nekem farkincára nem lenne szükségem)
Nézegetek mindig oldalakat, de eddig még nem nagyon találtam olyat ami nekem jó lenne. Vaaagy én voltam a vaksi... :D
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
(Ha rossz kategória, akkor bocsesz, este van már nekem. xD Meg szerintem egy-két dolgot kifelejtettem. Sebaj, majd leírom azokat is)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szubkultúra, Fursuit

08-13 02:23  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
HyperPosSum nevű felhasználó válasza:

Szia!
Te nem fursuitert keresel, hanem fursuit makert. A fursuiter az, aki fursuitot visel.
Keresd fel a Playground cosplay csapatot, ők készítenek fursuitot is és magyarok. De szerintem egy tapasztaltabb külföldit keress! Válassz egy olyan stílusút, amelyik tetszik, mert mindenki másfélét készít. (realistic, toony...)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 08-14 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, erre már rájöttem hogy nagyon elírtam, és köszi szépen! ^^

# 2/2Időpont 08-14 11:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon mikor jelenhettek meg kb. a mai flakonos borok (és elődjük, a tablettás) és előtte mi jelentette az olcsó pia fogalmát itthon?
Támogatnátok azt, hogy Magyarországon olcsóbbak legyenek az élelmiszerek?
Mit szólnátok hozzá, ha létezne egy ilyen állami utazási iroda Magyarországon? Elmennétek egy ilyen útra, ha nagyon olcsó lenne?
Miért lenne Magyarországon olcsó a munkaerő?
Olcsó (esetleg ingyenes) versenypálya Magyarországon?
Szerbiában miért kerül feleannyiba a sör és a dohány, mint Magyarországon és ott miért finomabb a kenyér?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu