Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak fursuite...

Magyarországon vannak fursuiterek? Ha itt nincs, valami olcsó (100-200-300k körüli) fursuiter valahol?

Figyelt kérdés

Helló! :D

Ahogy a fent lévő kérdésből is olvashatod, fursuitert/fursuitereket keresek.

Partial fursuitot szeretnék venni 300k alatt. (partial, azaz olyan, hogy nem teljes fursuit, hanem csak fej, farok, mancs – bár nekem farkincára nem lenne szükségem)

Nézegetek mindig oldalakat, de eddig még nem nagyon találtam olyat ami nekem jó lenne. Vaaagy én voltam a vaksi... :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(Ha rossz kategória, akkor bocsesz, este van már nekem. xD Meg szerintem egy-két dolgot kifelejtettem. Sebaj, majd leírom azokat is)



2017. aug. 13. 02:23
 1/2 HyperPosSum ***** válasza:

Szia!

Te nem fursuitert keresel, hanem fursuit makert. A fursuiter az, aki fursuitot visel.

Keresd fel a Playground cosplay csapatot, ők készítenek fursuitot is és magyarok. De szerintem egy tapasztaltabb külföldit keress! Válassz egy olyan stílusút, amelyik tetszik, mert mindenki másfélét készít. (realistic, toony...)

2017. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre már rájöttem hogy nagyon elírtam, és köszi szépen! ^^
2017. aug. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!