Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok, magányos...

Egyedül vagyok, magányos vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Nem tudok kivel bandázni mostanában, akivel szoktam elköltözött és egész nap a gép előtt vagyok, nem tudok mit csinálni. Mással nemigazán tudok barátkozni, mert nekik már megvannak a saját barátaik. Suliban próbálok ott lenni a közelükben, próbálok beszállni a beszélgetésbe és ha van olyan téma, miben én otthonosan mozgok, (pl.) mondok egy mondatot és más csakazértis belebeszél, feljebb emeli a hangját én meg "plutty". A fiúkkal szoktam a suliban lenni, de ők csak haverként kezelnek, ha kérdezek valamit, válaszonlak normálisan. Ez jó, meg minden, de nem tudok velük beszélgetni. Most is a 3 napos szünetet végig itthon töltöttem, ki se mozdultam ebből a dohos szobából(najó, azért a kutyust elviszem sétálni, meg ilyenek, de ennyi)...

Légyszives, segítsetek! Hogy tudnék változtatni a helyzetemen, hogyan tudnék barátokat szerezni?

14/L


2010. máj. 24. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
...még annyit, hogy ha chat-elek, akkor kellemesen el tudok beszélgetni másokkal. (??)
2010. máj. 24. 17:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát most sem otthon kellett volna ülnöd 3 napig hanem elmenni, beülni valahova, buliba menni, vagy bármi, egyedül is odamehetsz, úgyis lesz majd aki ismerkedik veled és nem leszel egyedül, és talán barátokat is találsz így.
2010. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy itt a környéken nincs semmi szórakozóhely, csak egy kocsma. Viszont a vele egyidősek kertipartikba járnak, de engem senki nem hív meg. Valami baj van velem, csak azt nem tudom, mi. :S
2010. máj. 24. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:

figyelj hasonló a helyzet, vagyis nekem vannak barátaim, de senki se ér rá újabban:( Vizsgaidőszak van sajnos, én is alig érek rá.

A csetelés szerintem jó ötlet, csak vigyázz ne nagyon éld bele magad, nem biztos hogy azok igazi barátok lesznek.

Ha sulidban jóban vagy a fiúkkal az nagyon jó, szerintem fiúkkal barátkozni sokkal izgalmasabb, bár lehet, h csak azért gondolom így mert fiús lány vagyok.

Szerintem ha téged nem hívnak meg sehová, szervezz te egy kertiparty, mondjuk évzáró buli címen hívd meg az egész osztályt. Szerintem ettől népszerűbb lennél, és hátha elkezdenek nyitni feléd. Lehet, hogy pont az a bajuk, hogy túl zárkózottnak önbizalomhiányosnak tűnsz. Én a helyedben sportolni is beiratkoznék valahová, hogy közösségben légy. Olyan csajokkal meg ne barátkozz, akik lekezelnek téged!!

2010. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
leszünk barátok??
2010. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

12:11

Már megfordult a fejemben, h csinálni kéne egy házibulajt, de sajnos anyagilag nem vagyunk a legjobbak(nyáron már netünk se lesz :( )

Sportolni...hát, néha-néha eljárok focizni a srácokkal, de labda a még alig volt nálam... :S


Utolsó válaszoló: Legyünk! :D

2010. máj. 26. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést én írtam volna.Csak én 13 éves lány vok.Ha akarsz írhatsz privit:D
2010. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok. Az osztálytársaimmal sose jöttem ki igazán (amikor elkezdek beszélni vagy direkt úgy tesznek mintha nem is hallották volna, vagy pont akkor hangosan közbe szólnak), de a sport nagyon jó ötlet, ott igazi barátaim lettek!
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is elég antiszoc vagyok, ha nincs senki akivel igazán jó kijönnék. No sebaj megtanultam egyedül se unatkozni. 2-3 igazi barátom van de elég ritkán, két-három hetente látom csak őket. De hozzászoktam. Nem szeretem a felszínes embereket, ha lehet választom azt aki igazán megért mint aki sz@rban hagy ha tényleg necces a helyzet.
2010. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16.50es vagyok

írsz privit légyszi?

2010. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!