Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha csatlakoznék a WWF nemzetkö...

Ha csatlakoznék a WWF nemzetközi természetvédelmi szervezethez az mennyire lenne "önkéntes"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a regisztráció után csak emaileket kapnék a közeli eseményekről/rendezvényekről vagy akkor kötelezettségeim is lennének?

2017. aug. 15. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan véleményét kérném aki már tapasztalt ilyen téren és persze konstruktív válasz=zöld pacsi!:)
2017. aug. 15. 13:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az illető csoportnak kell tudnia.
2017. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Gondolom fel lehet iratkozni hírlevélre, de szerintem ehhez nem csak az önkéntesek férnek hozz. Aztán van az önkéntes aki végez valamilyen munkát és el tudom képzelni, hogy választható ki mit/miket csinálna illetve milyen időbeosztással.
2017. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Kötelezettségeid gondolom nem lennének ha önkéntes munkát vállalnál és azt is biztos bármikor lemondhatod.
2017. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a pacsi. Akkor még egy kicsit beleásom magam.
2017. aug. 15. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz csatlakozás alatt? Ha feliratkozol a hírlevélre, akkor kapsz infókat. Ha adományt adsz, akkor kapsz valami jelképes ajándékot, oklevelet. Ha jelentkezel önkéntesnek, akkor lehet menni programjaikra segíteni, vagy valami természetvédelmi munkát kivitelezni. Ha pedig állásra jelentkezel, akkor ott dolgozol.
2017. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!