Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaptam egy pólót, amin egy SS...

Kaptam egy pólót, amin egy SS katona van, de ki vannak cenzúrázva a tiltott jelképek. Bevihetnek emiatt, vagy érhet bármiféle atrocitás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Egész biztos, hogy igen, "neked mennének" sokan. Cigányok, zsidók, muzulmánok, jó érzésű emberek. Szerintem izgatás címen akár le is kapcsolhatnak.
2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Max beszól 1-2 ember, de semmi nem lenne.

Hordtam hasonlókat régen, cigok azt sem tudják mi az, max vmi zsidó beszól, aki meg vágja és hasonló mint te vagy vmi öreg náci szökevény az meg kb dícsérni fogja.

rendőrök 1x igazoltattak mikor ilyen ruhában voltunk 4-n, normálisak voltak, viccre vevők, lecsekkoltak és tovább mentek meg jó szórakozást kívántak.


tapasztalat....

de ugye ez azért még nem azt jelenti hogy veled is ez lesz.

2017. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hordtam már hasonló pólót városban is, de azon Luftwaffe pilóta volt. Mondjuk itt csak a férfi arca látszik jóformán, meg egy vaskereszt, amiből ki van vágva a horogkereszt.
2017. aug. 23. 19:31
 4/19 A kérdező kommentje:

[link]

Erről a pólóról van szó.

2017. aug. 23. 19:33
 5/19 anonim ***** válasza:

Félsz? Akkor ne hordj ilyen pólókat.

Nem leszel tőle nagyfiú.

2017. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg ha lenne ízlésrendőrség, az biztosan bevinne.
2017. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
főleg, hogy lány vagyok, idióták :D
2017. aug. 23. 21:20
 8/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg nyilvános helyen árulnak is vaskereszt stílusú nyakláncot. Szerinted nem razziáztatnának azokban a boltokban, ha ez akkora nagy dolog lenne?


Kb senkit nem érdekel. Jelkép csak egy van amire valóban ugrik a tömeg, a horogkereszt.


Gondolj bele, hányan hordanak Rammsteines pólót, ami lényegében egy stilizált vaskereszt. De láttam már stilizált birodalmi sasos pólót is. Eddigi kedvenc viszont a birodalmi sas, ahol a horogkereszt helyén egy Volkswagen logó volt, és ez egy fekete bogár Volkswagen motorházán volt. Ott parkolt a város közepén, a kutyát se érdekelte.


Magyarországon nincs akkora hiszti ezekből. Ha kimennél az Egyesült Államokba, ott talán már összevernének. Most épp elég nagy az antifa hatása arrafelé.

2017. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És tipikus kislány lehetsz a kérdés alapján, aki egy giccs náci pólóval akar kitűnni.


Már a kérdés is árulkodik erről.


Íme egy SS katona (SS Soldat)


[link]


Rohamsisak, katonai uniform.


A képen szereplő személy egy SS tiszt, méghozzá Obersturmbannführer, ami eléggé magas katonai rangot jelölt. Látszik is a tányérsapkából, a vaskeresztből a nyakában, és a gallér jelzéseiből.


Valószínűleg max "zíghájlozni" tudsz, de gőzöd nincs PL az NSDAP-ről...

2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tudd, utolsó hozzászóló.

II. világháborús hagyományőrző vagyok, úgy hogy tudok 1-2 dolgot.

Ellenben eléggé ostoba lehetsz, mivel nem a feltett kérdésre válaszoltál.

2017. aug. 24. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!