Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti kiket jelöltök be a faceboo...

Ti kiket jelöltök be a facebook-on, és kiket nem?

Figyelt kérdés
Figyeltem sok embernek több ezer ismerőse van.Én újabban csak azokat jelölöm,akivel beszélek is,és szinpatizalok.

2017. aug. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azokat, akik szimpatikusak, de általában nem jelölök nagyon másokat.
2017. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Csak azokat jelölöm be/vissza, akiket ismerek legalább látásból.

16/L

2017. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én senkit, mert nem is vagyok fent.
2017. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Én csak azokat jelölöm be, akivel találkoztam már élőben és beszéltünk is pár szót meg szimpatikus volt.

Vissza meg azokat, akikt ismerem látásból vagy jobban. Ismeretleneket soha, még ha egy városban is lakunk

2017. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, amikor csak azokat, akiket ismerek (régi barátok, tanárok, egyebek, munkatársak, távoli rokonok). Aztán egy szép napon mindenkit kivágtam, csak a közvetlen családtagjaim maradtak. Jobb így.
2017. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek... azt hittem erről szól az oldal :)


Persze így se egyértelmű, hogy mi számít ismerettségnek. Pl. ha valakit rendszeresen látok a munkahelyi folyosón, de még csak nem is köszönünk egymásnak, azt nem jelölöm be.

2017. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!