Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami nyílt wifis hely a...

Valami nyílt wifis hely a Kazinczy gimihez közel?

Figyelt kérdés

A Kazinczy Ferenc gimiben leszek koleszos. Mint gólyatáborban kiderült nagyon rossz a kolesz wifije, de én továbbra is szeretném használni a közösségi alkalmazásokat és tartani a kapcsolatot a régi osztálytársaimmal. A mobilnetem meg nagyon hamar elfogy. Valami tipp, ahol tudnánk netezni nyílt wifin, nem messze a gimitől? Ha lehet ne ilyen kávézó vagy kajálda legyen, mert nem szeretném mindig költeni a pénzem, de ha nincs más az is jó.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. aug. 31. 08:27
 1/3 anonim válasza:

Vasút ott van tőle alig 100m-re. A vonatokon es a pályaudvaron is van WiFi A park után van egy étterem, ahol szintèn van nyilt wifi (azt hiszem meg most is..)

De ha gondolod megnézem 1 óra és ott vagyok :D

2017. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Légyszi, az nagyon jó lenne :D
2017. aug. 31. 12:02
 3/3 anonim válasza:

Esetleg nézz utána olyan csomagnak a szolgáltatódnál, amiben korlátlanok a közösségi oldalak használata (értsd: nem fogyasztják az adatkeretedet).

A Vodánál és a Telenornál fixen van ilyen, de szerintem a T-nél is.


Vagy ott van a Telenornak a korlátlan mobilnetes csomagja is.

2017. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!