Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gumizható gázrevolvert...

Milyen gumizható gázrevolvert érdemes venni ami max 55 ezer forint, nem spiáter és tartós?

Figyelt kérdés
Önvédelemre kell.

2017. aug. 31. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Keserű Pitbull, alumínium tokkal, alumínium dobbal és acél elsütőszerkezettel.


Van két fajta csőhosszúságban is. 40 ezer forint alatti árú.


Nekem van, 2 éve vettem és 100-at lőttem vele kb. Teljesen jól működik.

2017. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem spiáter lenne az, minimum 100.000,összehasobnlításként nimród/kapszli fegyverbolt honlap ott igazi perkussziós,full acél revolverek vannak,nincs 100 alatt egyik sem.Nem is kell gumis igénybevételre acél.

Zoraki r1 gg,

keserűt nem érdemes mert olyan aluminiumból van, ami a lövésektől tok megnyúlik.

Régi német gázpisztolyok,rg89:IK,KA,KB,KC,KD,betü az sátorvas felett a tokon.Persze nem szabad az utobbit gyakorlásra csak 8mm el terhelni,élesben mehet 10mm es gumi is.(max)

2017. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!