Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy az ázsiai...

Azt mondják, hogy az ázsiai emberek méretei kicsik, miért nem egyszerűsítik le országra? Miért kell általánosítani? Kínaiak pl. Nem kicsik

Figyelt kérdés

Volt szerencsém Kínában járni, és megdöbbentem a méreteken.

Testmagasságuk teljesen európai, teljesen normális. Nem kicsik se a férfiak se a nők.


Ez az egész kicsi méret szerintem csak a japánokra jellemző ázsiában, ők valóban kicsik és a méreteik is valószínű.


2017. szept. 13. 20:30
 1/6 anonim válasza:
85%

A japánok sem kicsik, inkább a vietnámiak.

Akiket itthon sokan kínainak gondolnak.

2017. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Magyar szemmel valóban kicsik az ázsiaiak. Mindannyian.


[link]

2017. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Mer' a fehér emberek annyira buták, hogy egy kalap alá veszik a világ egyik legnagyobb kontinensének az összes etnikumát :D

Nekem volt tajvani barátom, nem volt neki se kisebb, mint az átlag, amivel találkoztam.

2017. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kína óriási. Ahol te jártál, ott esetleg nem kicsik, de máshol egy átlagos fehérember rálát mindenkinek a feje tetejére.

Észak-Amerikában is a túlnyomó többségük 12 éves gyerek nagyságú. És persze vannak szép magas, amazonméretűek is köztük.


De az is lehet, hogy te vagy kisebb. Vannak Mo-on is alacsonyabb emberek, minden nemzetiségben.

2017. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allitolag regen kisebbek voltak es foleg ott ahogx szegenyseg van es csak rizst esznek.
2017. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kicsik a kínai éttermekben és ruhaboltokban dolgozó kínaiak.

Azt gondolom, a túlnyomó többségük tényleg alacsony.

2020. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!