Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, ha veszek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha veszek egy élethű szexbabát, akkor azzal eljátszhatom, hogy szeretjük egymást és boldog lehetek?

Figyelt kérdés

Vagy ez a biztos őrülethez vezetne?


Mi lenne a véleményetek egy ilyen fiúról?


(vannak nagyon élethűek, keressetek csak rá)


25/szűz/f



2017. aug. 28. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
sajna főzni meg takaritani nem tud, szóval maradj az igazinál.
2017. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
miért vagy szűz ? alacsony vagy ? kicsi a farkad ?
2017. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Azt játszol vele, amit csak akarsz.
2017. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

8.-ban nértek utoljára, akkor 172.5 cm-nek, de szerintem a valóságban olyan 169 körül vagyok.

Amit én még nem tartok olyan vészesen alacsonynak.


A péniszem 16 cm, szerintem ez is oké.


Nekem az arcberendezésemmel van a fő problémám.


Mondjuk már 2x kezdeményezett nálam 2 külön lány, de egyszerűen nem tudtam belemenni a dologba. Valahogy kínosnak éreztem nagyon. Meg már majdnem elmentem egyszer prostihoz, de aztán szerencsére lemondtam (nem az én világom).


Amúgy bipoláris zavarra, meg szociális fóbiára szedek gyógyszert, mert ezek vannak megállapítva nálam.

De én nem vagyok benne biztos, hogy ezek a pszichés problémáim lennének... Mindenesetre calami biztos van.

2017. aug. 28. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te bármilyen tárgyal eljátszhatod, hogy szereted csak egyik sem fogja még csak megjátszani sem hogy viszont szeret. A véleményem az lenne, hogy hiányzik egy kereke.
2017. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a játék felerősítheti az alapbetegségeidet, főképp a szociális fóbiát. Lehet, mégjobban befordulsz majd.
2017. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem várd meg, amíg a személyiséged megérik annyira, hogy elfogadod, és tudod értékelni egy lány közeledését. A párkapcsolat nem verseny, nincs kényszer.

A guminő rossz megoldás. Vannak nagyon élethűek, nagyon drágán, de azok torzítják az ízlésedet, mert idealizáltan szép arcúak, és a testük is több, mint tökéletes. Arról nem is beszélek, hogy becsapnád saját magadat. Eljátszhatsz a gondolattal, hogy boldog vagy egy nővel anélkül is, hogy sokat költenél, és ez jó irány, hiszen az életnek épp ez az egyik célja, a boldogság megtalálása egy partnerrel.

Nem késtél le semmiről. Fogadj el egy tanácsot: a kevésbé tökéletes külsejű lányok között vannak az igazi szeretni valóak. Ez nem megalkuvás, hanem bölcsesség.

2017. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Beteg életvitel lenne, de ha neked megfelel akkor nyugodtan! Egy ilyen baba ára egy-másfél milla.


Hogy mit gondolnánk? A vélemény fél úton lenne a "szánalmas" és a "szerencsétlen hülye" között.

2017. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!