Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Letöröltem magam Facebookról,...

Letöröltem magam Facebookról, de van Messengerem! Mért van az hogy valaki tud üzenetet küldeni valaki nem! Látják amit én irok de válaszolni nem tudnak. Ötletek?

Figyelt kérdés
Facebook - Messenger

#Messenger-Facebook
2017. szept. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod, hogy a "törlés" fogalma egészen más, mint a hétköznapi ember hiszi. Te nem "töröltél" semmit. Te elvágtad egy funkció és magad között az összekötő kapcsot. Ami az internetre kerül, azt kizárólag az adott rendszert működtető szolgáltató képes törölni. Mindenki más csak a saját hozzáférését tudja megszakítani. Ezt sokan el sem bírják képzelni, még mindig azt hiszik, az adat a tulajdonuk. Nem, az azé, akinek a fizikai eszközén van.
2017. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha csak messengered van, akkor nem tudsz azokkal beszelgetni, akik facebookkal vannak bejelentkezve, es forditva.
2017. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igy már mindent értek!
2017. szept. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!