Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha imádok verset írni, és...

Ha imádok verset írni, és többen is azt mondták jól megy, hogyan lehet ezzel komolyabban foglalkozni?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a témába raktam mert nem tudtam hova illik a legjobban

2017. szept. 22. 20:10
 1/2 anonim válasza:
60%

papír+ ceruza :D

viccet félretéve, petőfi egy üveg bor mellett irta meg a legtöbb versét, szóval "célozd" meg a témát amiről szeretnél írni, vesézd ki rendesen, ezt úgy értem, hogy tanulmányozd át, hogy azért ne hülyeséget írj, pl.: a szerelmesversek, ezeket tudják a legjobban áthatóan írni, mivel mindenki átélte, akár egy szakítás, vagy hogy két ember hogyan lett egy pár.


nem tudom éjfél körül mennyire tudok érthetően fogalmazni, de igyekszek :D


másrészt, ragadj meg egy célközönséget, akiknek szánod, értem úgy, hogy maradjunk a szerelemnél, ezzel a kamasz lányokat, akár fiúkat érintenél, akik nagyrésze vagy most szakított, vagy most fog, vagy most találkozik élete szerelmével harmadjára:D


Ha nem érted, nyugodtan írd meg és fittebb állapotomba leírom érthetőbben :D

és ha véletlen sikerülne, valahogy tudasd velem :D

2017. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldhetnél privát üzenetben a verseid közül egyet-kettőt. Érdekelnének.
2019. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!