Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van sok embernek előítél...

Miért van sok embernek előítélete a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
mert rengetegen visszataszítóan viselkednek...teszik magukat,jajj szivi,eszem a zúzádat,meg illegnek-billegnek,és ez számomra sem vmi tetszetős...
2008. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
szerintem az a "rengeteg" még 10%ot sem tesz ki, csak ugye ők hivalkodnak a dologgal, direkt a figyelem középpontjába akarnak kerülni. a normális melegek pedig nem mennek ki az utcára verni a mellüket, hogy ők homo-k, hanem szépen csendben normális életet szeretnének élni.
2008. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
de am látod h gyantázva van a szemöldöke,nem úgy megy mint a pasik,hanem illeg...
2008. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

mert egy két elrettentő példány miatt elítéljük az összeset, valahogy úgy van ez mint a cigányokkal

szerintem

2008. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert gusztustalan, mikor két pasi nyalja magát. Meg nézd meg a meleg fiúkat, hogy viselkednek, nyávognak, mint egy macska, gusztustalan. Szerintem a fiú meleg undoratóbb, mint a lány páros!
2008. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs előítéletem. Éppen ezért a normális nevükön: homoszexuálisoknak hívom őket.

Te hogyan is mondtad?

2008. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Ezért bakker

http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8

Ha az én gyerekem lenne, addig verném, míg az anyja is véres hurkának nézné. Lehet, hogy alapból semmi bajom nem lenne velük, mert van köztük normális, de amit a videón láttok, hát érdemes volna közéjük lőni. Az összes homoszexuális köszönje meg az ilyen a mocsokfészkeknek, hogy így bánnak velük, ahogy.

Egyébként meg, a törzsfejlődés valahogy nem úgy alakult, hogy két azonos nemű áll össze, hanem hogy két különneműből legyen egy pár. Vagy ezzel újat mondtam.? Minden más aberráció.

2008. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneket én is utálom, ők nem melegek hanem simán megalomániásak... De igenis vannak nagyon kedves és jó fej meleg férfiak is, és nem kéne egy-két hülye miatt lenézni mindannyiukat. Ez pont ugyan olyan, hogy "Egy csomó balf@sz Józsit ismerek, k*csög az összes Józsi"... Nem értem, minek kell elítélni egyeseket, csak azért, mert képesek valakit a lelkéért szeretni (igen, egy átlagos meleg srác nem azért meleg, mert jaj de jól néznek ki a fiúk, hanem mert tényleg szerelmes), és nem gyűjtik a seggriszáló p.csákat, mint a 'menők, és tök normálisak'.
2008. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Mert még nem vették észre, hogy _MINDEN_ társadalmi csoportban (..., menedzserek, romák, plázacicák, mérnökök, tanárok, melegek, testépítők, ügyvédek, rockerek, nők, férfiak, fiatalok, idősek, zsidók, katolikusok, oroszok, magyarok, ...) vannak teljesen normális, jó fej emberek, és teljesen elvadult, hülye vadbarmok is - és hogy hiába vannak általában (jó esetben) az utóbbiak kevesebben, a legtöbb feltűnést mégis ők keltik (miután az előbbiek természetüknél fogva nyugisak), és így máris könnyű kiterjeszteni a megvetést.


Nekem spec. semmi bajom semelyik csoport normális tagjaival, a hülyéket meg csoportjuktól függetlenül egyszerűen kerülöm.

2008. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Van egy tehetségkutato verseny(nem magyar)

egy pasi elmondja hogy Aid-betegségben szenved.

Sajnàltam.

2 perc mulva:

És homoszexuàlis vagyok.

nos ledöbbentem.

Én szerintem a homoszexuàls férfiaknak jo az izlésük,és àpoltak,nincs velük bajom,de szerintem nem egészséges .

Tényleg nem volt még bajom eggyel sem,és szerintem nem is lesz(hozzàteszem legtöbb pasi akit joképünek tartok,föleg sztàrok,a végén kiderül homoszexuàlis....

Ha a csalàdomban lenne valaki ilyen,azt is elfogadnàm,csak ne elöttem müvelje a magàndolgokat.

Amig nem csokolozik,nem szexel elöttem,felölem..

Olyanok mint mi.

2008. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!