Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alapvetően a melegekkel nincs...

Alapvetően a melegekkel nincs bajom, de mi jogon akadályozzák a belvárosi tömegközlekedést olyan mértékben, hogy aki másképp nem tud bejutni, az nem jut be?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek van autója, jogosítványa, és taxira sincs pénze mindenkinek. Mi van, ha a mentőnek, tűzoltónak kell átjutni a kérdéses helyszíneken? Azokat átengedik legalább, vagy annak is kerülnie kell, akkor is, ha perceken múlhatnak életek?
2009. szept. 5. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A buznyákok szabadon vonulhatnak, mert az ő vonulásuk fontosabb mint a közlekedés. Bezzeg ha a gárda akarna vonulni...
2009. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
A gárdát beiltották, a homikat nem!
2009. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Még állami ünnepekről se tudok, amin ennyire lezárták volna a belvárost bármikor. Azon gondolkodtam ma, hogy ezek ennyire paranoiásak? Volt meleg ismerősöm, csak a munka külföldre vitte, lehet, hogy van jelenleg is, csak nem tudok róla, de személyes problémám nem volt velük, akit ismerek, normálisan, békés polgárként viselkedik.

Szerencsére nekem nem kellett bemennem a belvárosba, anyukámnak viszont ruhát akart vásárolni, most volt ideje, de a belvárosi boltokba nem tudott bemenni.

2009. szept. 5. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

ha nem lenne annyi intoleráns náci, akkor nem kellett volna ennyire lezárni mindent.


az is igaz, hogy nem szabadna más rendezvényt olyan indokkal visszautasítani, hogy zavarja a forgalmat.

2009. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ők is kulturált keretek között folytatnák és találnának egy fix helyszínt, amit belaknak ilyenkor, és nem akadályoznák a békés emberek hétvégéjét, pihenőidejét, akkor nem lenne vele ennyi gond. De ez, hogy lezárták a belvárost, leállt a tömegközlekedés a legjelentősebb csomópontokon, a földalatti is, kiverte a biztosítékot.
2009. szept. 5. 17:52
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f aszért nácizol le te köcsög gyerek? Talán valami gondod van azzal, aki nem tolerálja a b uzikat? Remélem nemsokára megdöglesz a családoddal együtt.
2009. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


a válaszoddal csak visszaigazoltál. :D


szerinted az általad leírtak kiről szólnak? Rólad vagy rólam? :P

2009. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18:14 - A hangoskodókra nem reagálok, én csak békésen szeretném tölteni a hétvégi pihenőidőt, mert hétközben dolgozom, és elfáradok, és nincs időm elintézni olyan dolgokat, amikre ilyenkor van időm. Viszont te ezzel a válasszal nem a kérdésre válaszoltál.
2009. szept. 5. 18:16
 9/14 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:52


igazad van. és miért rumliznak még mindig az intoleránsok?

2009. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

1 napot egy 1 évben ki lehet bírni.


De igaza volt az előttem szólóknak, vajon külföldön, ahol nincs "hazafi" ellentüntetés, ott is lezárják a fél várost?

Mellesleg most nem volt semmi provokáció, provokatív öltözködés vagy viselkedés!

2009. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!