Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehúzás vagy reális ár?

Lehúzás vagy reális ár?

Figyelt kérdés

Teljesen eldugult a mosogatónk, szétszedtük, kitakarítottuk, 1 hétig jó (illetve valamivel jobb) volt, tegnap pedig úgy bedugult,hogy 4-5 tányér elmosása után 12 óra volt mire lefolyt a víz.

Kihívtam egy szakembert, aki 1,5 órát töltött itt 30 ezer forintért.(persze semmi számla)

A víz viszont úgy folyik le mint még soha, ez utóbbival elégedett is vagyok maximálisan.

Rengeteg mocskot szedett ki, volt ott minden.

Ahogy elnéztem az anyagfelhasználása gyakorlatilag nulla volt, bár használt mindenféle gépet, a kiszállás nem tudom mennyi lehetett, nem messziről jött.


2017. okt. 2. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked megért 30.000 Ft-ot, hogy most 5 évig megint nem kell heti-havi szinten kínlódni vele, leimádkozni a vizet a lefolyón, szagolni minden nap?


Ha igen, akkor nem lehúzás. Ha viszont nem, akkor miért nem kerestél inkább olcsóbbat?

2017. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző állásponton vagyok.

Te nem az anyag szükségletet fizetted meg, hanem a rendelkezésre állást, a szakértelmet, és azt, hogy neki volt alkalmas szerszámja. Esetleg azt, hogy barátságos volt, nem hagyott maga után mocskot, egyszóval kultúrát volt.


Ami a számlát illeti, kicsit bonyolultabb. De a mai torz gazdaságban sokan kényszerülnek erre. Annyit nem kérhet, hogy minden szabálynak mindenki megfeleljen, mert annyit nem tudsz fizetni, ugyanis (csekély kivétellel) a fizetések mesterségesen alacsonyak. Így oldja meg, mint szinte mindenki, aki teheti.

2017. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!