Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fehérítsem a bőröm?

Péter980305 kérdése:

Hogyan fehérítsem a bőröm?

Figyelt kérdés
Ugye nyáron voltam nyaralni egy hónapig külföldön és annyira lebarnultam hogy gyakran romának néznek, amikor közöm sincs ahhoz. (Nem rasszizmusból, csak néha már felidegesít) Esetleg tudtok valami szert, krémet, valamilyen módot arra hogy egy kicsit fehéredjek? Előre is köszi.

2017. okt. 7. 02:53
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Első lépésként mosakodj meg.
2017. okt. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Michael Jackson ha élne tudna tanácsot adni de sajnos már nincs köztünk.
2017. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehéríteni nem lehet, a barnaság télre megkopik.
2017. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dolgozz, adózz!
2017. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Citrom. "A citrom C-vitaminban és citromsavban igen gazdag gyümölcs, ezért segíthet fehérebbé és áttetszőbbé varázsolni a bőröd, már kis idővel azt követően, hogy elkezdted használni. A C-vitamin csodálatos antioxidáns, mely semlegesíti a szabad gyököket és egyúttal fokozza a kollagén termelését – állítja Marin Peredo, M.D. bőrgyógyász. Ez azt jelenti, hogy segít elhalványítani az öregségi foltokat, valamint a sötét foltokat, vagy a csúnyán napbarnított bőrt. Ne felejts el azonban bőrvédő krémet is használni, miután citromlével kented be a bőröd, mert kimutatott tény, hogy a citrusfélék a bőrt még érzékenyebbé teszik az UV sugárzásra." De szerintem legyél büszke a szép barna bőrödre.
2017. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!