Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a szülő...

Miért van az, hogyha a szülő felpofozza a gyerekét, akkor nem ítéli el, de ha más pofozza fel, akkor elítéli? Végülis ugyanúgy pofont kapott.

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert ha egy ferj lefekszik a felesegevel, meg nem jogositja fel az fel varost, h ok is ugyanezt tegyek.
2010. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, azt a kérdést te most komolyan gondoltad?:O Hát például azért, mert a szülő feladata a gyermeket megnevelni, nem vadidegeneké!
2010. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát irigységből :) úgy van vele, hogy ez az Ő játéka, ezért csak neki szabad ütni-rúgni, de más ne tegye, hanem szüljön magának saját játékszert. :)

Na jó, elviccelem a témát, de mivel mindkét szülőm alkoholista és agresszív szemétláda volt és rendszeresen bántalmaztak, tényleg nem tudom komolyan venni a kérdést. Am a gyereknek ugyan mindegy, ki veri minden ok nélkül, sőt...

2010. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leírom, mi miatt merült fel bennem a kérdés ma társadalomismeret órán:

"A családon belüli erőszak ugyanakkor valamilyen mértékben társadalmilag elfogadott is. Az emberek többsége például a gyerekek megverését egyáltalán nem tekinti erőszaknak. Ha viszont egy idegen ütné meg a gyereket a boltban, azt mindenki felháborítónak találná. Pedig a két dolog között formailag nincs különbség."

2010. máj. 28. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Lám, én is ezt írtam. Pedig soha nem volt társadalomismeret órám...
2010. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is neked szántam, amit bemásoltam a könyvünkből. :)
2010. máj. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!