Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember a környezetedb...

Van olyan ember a környezetedben, akire nagyon felnézel valami miatt, és mi miatt? Pl. Osztálytárs, szülő, barát, stb.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyszüleimre,mert nagyon jó a szívük.
2010. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik gyakorlati tanáromra. Jól csinálja amit csinál(autószerelő), emelett olyan stílusa van, h egésznap fetrengünk a röhögéstől.

19/F

2010. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Anyukámra és apukámra. Akik rajtam kivül felnevelték még a két báttyámat és unokatesómat is. Mellette több diplomát szereztek és szép karriért futottak be. Mindig törödtek velünk nem a tv nevelt minket és a mai napig jóban rosszban az 5 gyerekük mellett állnak! Imádom őket és mind az öten imádjuk őket:) A négy fiú már dolgozik én egyetemre járok jól végzik a dolgukat remélem én is olyan leszek mint ők:)
2010. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársamsa (lány) mert nagyon népszerű és egyszerre becsületes is. A tanár jobb jegyet adott a dogájára ő meg fogta és mondta hogy 7 ponttal többet adott rá! Hihetetlen.. és még kedves is!!
2010. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szüleimre, nagyszüleimre. De, hogy legyünk közelebb a kategóriához ahova írtad a kérdést: két barátnőmre is. Többek között megragadó stílusuk és életszemléletük miatt.
2010. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik barátnőm anyukájára. Kezdettől fogva egyedülálló anyaként nevelte a barátnőmet, úgy hogy ha nem mondta volna, akkor soha nem mondtam volna meg, hogy apa nélkül nőtt fel, de még azt sem, hogy egyedüli gyerek. Magabiztos, szorgalmas és nem önző, elkényeztetett, mint a legtöbb egyke. Szerintem nem sokan tudnák utána csinálni ezt...

(a legtöbb ismerősömön látszik, ha egyke, vagy csonka családban nőtt fel, szinte mindenkinél helyesen tippeltem)

És egyik műhelyes tanáromra a hihetetlen precizitása, szakmai tudása, és a türelme miatt.

2010. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6-os Azért az látszik, hogy apa vagy anya nélkül nő fel valaki.

Sok ilyet ismerek, mind defektes!

Férfiak mindenhol elpottyantanak 1-1gyereket,feléje se néznek.

Lányok meg kifognak több niemandot is, az nem használja ki őket, aki nem akarja.

Aztán ész, vagyon, minden nélkül szülnek a semmire.

Nem a végzettségtől függ, lelki oka van az ilyen fokú retardáltságnak. Amolyan majd lesz valahogy felfogás,amihez nyilván senkinek semmi köze, mindenki úgy b.. a el az életét, ahogy akarja, de a gyerekéét az a legjobban elítélendő dolog.

Ahogy a mondás tartja:Két dolgot adhatunk gyerekeinknek, gyökereket és szárnyakat!

Egy egyedülálló anya/apa +mostoha melyikre lehet képes.

Sajnálom at ilyen gyerekeket, öteg fejjel is látszik rajtuk a hontalanság, sehol sem érzik otthon magukat. Ez pszichológiai tény. Olvastam róla!

márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A dicsekvő, csodakényeket nézem le inkább.

Felnézni azokra akik sok mindenen átmentek és nem lettek gonoszok, nincsenek sokan!

márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!