Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy a közeljövőb...

Elképzelhető hogy a közeljövőben a mostani fiatalság is úgy le fog maradni mint a mostani régi nemzedék?

Figyelt kérdés
arra értem ha a felgyorsult technikai fejlődés sodorja magával az embereket, és időről időre változik sokminden, öregkorára kaphatja magát azon a napjainkbeli huszonéves korosztály hogy teljesen nincs képben a dolgokkal, hiába ismerte fiatalkorában a facebookot, netezett, ismerte az akkori mémeket, kifejezéseket, teljesen átalakult világkép fogadja? hozzánk is majd türelemmel fordulnak majd hogy öreg, nincs képben a mostani dolgokkal mint ahogy kb. mi fogadjuk a régieket?
2017. okt. 15. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy nem igy lenne?
2017. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hollófernyiges ***** válasza:
2017. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak lemaradni, vagy legalábbis sokkal kevésbé, mivel hozzá vagyunk szokva a folyamatos változáshoz, hogy egyre modernebb készülékeket használunk új funkciókkal, új programokkal stb. A szüleink, nagyszüleink gyerekkorában még nem fejlődött ilyen gyorsasággal a technológia, ők nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy ami most még modern, az pár év múlva már elavult.
2017. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen öreg korunkra nagy többségünkben pont olyan elmaradottak leszünk, mivel nagy valószínűséggel nem is fog érdekelni bennünket az a technológia ami épp aktuális lesz. Megmondom őszintén, én még nem vagyok öreg, 40 se, de már most megcsömörlöttem sok technikai szarságtól, és nem is vagyok hajlandó használni, megtanulni mivel nincs értelme, 2év múlva úgyis más lesz. Ami a munkámhoz szükséges, abban igyekszem képben maradni, de a többi nem érdekel.
2017. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
emberfüggő a élettársam nagypapája 10 éve halt meg 90 éves korában az elsők között volt aki mobilt vett amikor kezdett elterjedni 90-es évek eleje gy.k. pedig akkor már 80 éves volt majdnem,azt mondta rá a világ legjobb találmánya. napi szinten használta a bankkártyáját, csoportos megbizással fizette a számláit nem járt postára csekkekkel. Ő képes volt fejlődni. Anyám meg talán még most is retteg a telefonjától pedig vagy 5 éve megvan neki.
2017. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg igen, én a középkor felé közeledve nem ismerem/kedvelem az okostelefonokat, és némelyik alkalmazás számomra abszolút kínai. Gondolom ez a szakadék inkább nőni fog, mint csökkenni.
2017. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!