Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A #metoo kampányban molesztált...

A #metoo kampányban molesztált férfiak miért nem vehetnek részt?

Figyelt kérdés

Ugyanis 14-15 éves korig nagyjából egyforma arányban van kitéve a két nem zaklatásnak, a gyermekotthonokban súlyos probléma a lányok mellett a kisfiúk ellen elkövetett abúzus, és sok férfi ebben az árnyékában éli le a életét.


Miért nem nemtől függetlenül, általában a bántalmazott emberekről szól ez az egész?



2017. okt. 19. 09:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha pumpedgabó tökéről szólna a kérdés, már biztos 10 komment lenne a kérdésem alatt...
2017. okt. 19. 10:03
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos az SJW-feministák most új frontot nyitottak, és a nemek terén az egyenlőség és elfogadás helyett árkokat kezdtek ásni.

Nem kell figyelni rájuk, és nem kell belemenni a szekértábor-csatáikba.


Sajnálom az erőszakot elszenvedett nőket (és férfiakat is), mindent megteszek, hogy a környezetemben ne forduljon elő ilyen. Más dolgom ezzel nincs.

2017. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Árkokat az kezd el ásni, aki még egy jó kezdeményezésből is azonnal azt látja meg, hogy kikre nézve sérelmes ez. Egy nő indította el a kampányt, ő a nőtársai figyelmét hívta fel arra, hogy használják a "me too"hashtaget, szó nincs arról, hogy akkor ez pasiknak tilos.:-) Használják is már, sőt, elindult új kampány is, nemre való tekintet nélkül.

Ha valakinek ennyire fáj, hogy a nők a maguk részéről láttatni akarják a problémát teljes nagyságában, semmi nem akadályozza abban, hogy csatlakozzon hozzá, kiterjesztve a férfiakra is.

2017. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

A világon senki sem akadályoz meg, hogy csinálj egy hashtaget csakis és kizárólag a férfiaknak.

Unalmas már, hogy mindig a nők szoknyája mögé akartok bújni, amikor ilyenekről van szó, pláne úgy, hogy még csak nem is titkoljátok, hogy amúgy a legkevésbé sem érdekel titeket a nemi erőszak problémája.

Mellesleg a kérdés már önmagában is egy nagy rakás sz@r, ha nem csak hisztizni akarnál a "hülyepcsafeminácikra" olvashattál volna róla, hogy férfiak is megosztják az élményeiket (legutóbb pl Nyáry Krisztián íróról olvastam ennek kapcsán) csak ugye jóval több nő él át zaklatást, így nagyobb eséllyel találkozol női beszámolókkal.

2017. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem csak nők vehetnek részt benne. Én például nagyon tisztelem Nyáry Krisztiánt, amiért ő is leírta. Pont a beidegződött nemi szerepek miatt van, hogy egy férfinak még nehezebb felvállalnia, hogy zaklatták (és most a ténylegesen zaklatott férfiakról beszélek, nem azokról, akik az isztambuli egyezménnyel kapcsolatos minden cikk alatt ott nyafognak, hogy "tudom, hogy sok nőt ver a férje, de engem meg múltkor lecseszett az asszony, mert nem vittem le a szemetet, ezzel miért nem foglalkozik senki").
2017. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

# 4!


"Unalmas már, hogy mindig a nők szoknyája mögé akartok bújni..."


Kik akarnak a nők szoknyája mögé bújni? Kifejtenéd? A férfiak, így több milliárdan egyetlen telepes testként? Vagy a szemüvegesek, vagy a fehér tenyerűek, vagy a zsidók? Kikről írsz ilyen agresszióval, jóbarát?


Én nem csak és kizárólag férfiaknak akarnék létrehozni egy ilyen kampányt, hanem minden bántalmazott EMBERNEK (kicsit ízlelgesd ezt a szót!).


Nem mellesleg minden szavadról süt az a totális érzéketlenség és durvaság, ami miatt egyre többen ábrándulnak ki a modern feministákból.

2017. okt. 19. 19:56
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

"Nem mellesleg minden szavadról süt az a totális érzéketlenség és durvaság, ami miatt egyre többen ábrándulnak ki a modern feministákból."


Te vagy nem tudsz olvasni, vagy tényleg csak a hülyep.csafeministázásról szól a kérdésed. Nem te hisztiztél pár hónapja azért, hogy miért a bántalmazott nőkkel foglalkozik a NANE, micsoda diszkriminatív, fasiszta dolog ez?:-)

2017. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem. És kicsit finomíts a stílusodon, drága!
2017. okt. 19. 20:10
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

"Én ugyan nem. És kicsit finomíts a stílusodon, drága!"


Miért, "pumpedgabo tökei" után mi is a problémád vele, kedves?:-)

2017. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nincs miről beszélnünk, hagyjuk...
2017. okt. 19. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!