Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy könyvnek a szereplőjét...

Egy könyvnek a szereplőjét keresem, ki lehet Ő?

Figyelt kérdés
Az esküvőm napján szöktem meg, mert nem voltam hajlandó a kényszerházasságra. Sikerült elbújnom a világ végén egy kis faluban, munkát találtam, és éltem a saját életem, míg egyszercsak két idegen férfi is az életem része lett, egy herceg és egy orgyilkos, de mindketten komoly titkokat rejtegetnek előttem. Mit akarnak valójában?

#könyv #játék #szereplő #moly #Légy Te is Sherlock Holmes
2017. okt. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan? Molyon a megfelelő zónában többre mész mint itt.
2017. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
66%

Valószínűleg Arabella Celestine Idris Jezelia (másnéven Lia) a karakter neve. Mary E. Pearson Az ​árulás csókja című könyvében szerepel. Jó kis fantasy könyv, csak ajánlani tudum :)

Ezen a linken eléred a leírását: [link]


Egyébként jól mondja az elöttem szóló.(vagyis írja)A hasonló kérdésekre hamarább kapsz választ moly.hu-n. Fél perc alatt megválaszolják és nem kell egy napig várnod. :)

2017. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!