Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok kivel beszélni?

Figyelt kérdés
Anyukámmal nem tudok beszélgetni, mert nem egy az érdeklődési körünk bár ez nem lenne olyan nagy baj. Viszont ha pl: felhozom neki, hogy én amúgy szeretnék autóversenyző lenni akkor egyből elkezdi, hogy ő szétszakad ő annyit dolgozik, hogy belehal és nem tudja finanszírozni. Holott csak beszélni szerettem volna vele. Apukám 300 km-re van szereti a torkát és a kocsmát és a feleseket. A nővérem 16 éves (orvosnak tanul) és teljes mértékben le tudja szarni ami engem érdekel. Az osztálytársaim meg olyan gyerekesek, hogy soha nem lehet velük komolyan beszélni. 13 éves fiú vagyok és nagyon bánt, hogy nincs kivel ellenem/beszélgetnem (a tesóm nem lakik itthon) anyum egész nap dolgozik. Barátnőm nincs :"( Igazi barátom amiről mindenki álmodik szintén nincs. Van egy lány az osztályomban aki értelmes szép és bejön csak azt meg nem akarom fárasztani aztán a végén még ő is megutál. 8. osztályos vagyok ez van már évek óta amit a fenn áll amit a felső sorokban írtam.

2017. okt. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg autós fórum van, több száz hasonló érdeklődésű sráccal. Regisztrálj, levelezz, beszélgess. egy idő után össze fogsz haverkodni pár emberrel, velük később lehet telefonon is beszélgetni, vagy személyesen találkozni, programokat szervezni.
2017. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyere a Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium természettudományos tagozatára!

Ha fizikából fakultálsz, olyan szinten tanulhatod ezt a tantárgyat, hogy egyetem után lehetsz gépészmérnök... végül is az autók érdekelnek... A Fazekasba okos és értelmes diákok járnak, és te is annak tűnsz, szetintem nyugodtan próbáld meg!

Van rengeteg Fazekasos ismerősöm, és közülük sokat érdekelnek az autók...

Ha az ötlet tetszik, akkor nyugodtan kérdezhetsz a Fazekasról privátban!

Sok sikert!

2017. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!