Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik madárkoponya, mint...

Létezik madárkoponya, mint szimbólum? Ha igen, mi a jelentése, mit szimbolizál?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Olyan termékeken látható, amik mérgezők szárnyasokra.
2017. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És máshol? Mondjuk, mint okkult szimbólum? (kezdő okkultista vagyok és nagyon megtetszettek a madarak, hüllők, kisemlősök koponyái, viszont egyedül a madárét nem tudom, mit jelent, már ha van jelentése. Esetleg a halott szabadságot?) Nemrég rendeltem is egy olyan nyakláncot, amin ez van, s akkor már hátha van benne valami. :D
2017. nov. 2. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan nyakláncom amin madárkoponya van, bár nálam ez bonyolult dolog, amúgy sem vagyok egy színes egyéniség, de tőlem megszokták már hogy nem vagyok a tipikus plázacica.

jelentése? nos számomra maximum annyi, hogy egyszer minden elmúlik, nem tudom másnak mi jut róla az eszébe de számomra ennyi, egyszer mindennek vége, az emberből is csak a csont aztán semmi sem marad.


Csak ugye az elég fura lenne ha valami nagyobb koponya lenne így marad a madárkoponya.

2017. nov. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!