Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik az életből...

Csak nekem hiányzik az életből az a 2006-2008-as évekbeli kispálos romantika? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Most valahogy nem érzem.

Gondolok itt a vidéki nyarakra ahol életreszóló barátságok születtek random. Az ismerkedésekre.

https://www.youtube.com/watch?v=se-Bf3QbVPI

(hallgasd meg ezt a számot ebből átjön az életérzés)


Most meg valahogy nem érzem. A tinik nem úgy mint akkor én (27 vagyok, akkor 17 voltam) agyon vannak terhelve és túl vagyunk több gazdasági válságon is ami megforgatta a középosztály értelmiség és mukásosztály viszonyát.

Reggeltől estig tanulnak és nincs idejük semmire meg folyton mindenki a facebookot nyomja.

Régen sok vadbarom nem is használta ezeket hanem rugdosták egymást az utcán, most meg már azok is itt keménykednek, zaklatják a csajokat akik anno röhögtek azokon akik a közösségi hálókat használják.


Az eredmény: sötétség és bizalmatlanság.

Valami meghalt.

Él még?

Érzi más is azt amiről beszélek?

Amikor megindulsz a barátaiddal egy-egy üveg borral meg sátorral vonattal a balatonra, a fűben ücsörgős, zöld pardonos alternatív kultúra. A vidéki városok romantikája. Az ottani középosztály nyugodt élete ami mögött elfért a fiatalok alternatív szórakozása.

A fesztiválok, amik persze megfizethetőek voltak.


Most a fesztiválok baromi drágák, tele vannak külföldiekkel meg kapuzárási pánikos belvárosi középkorúakkal a fiatalok meg beszorultak a helyi kocsmákba és az új közösségi találkozópont a nemzeti dohánybolt egy szórakozóhely helyett. 10 évvel ezelőtt ez nem létezett. nem tudom


Érti valaki amiről beszélek???

Én magam sem értem igazán. De próbálom elmagyarázni.


2017. nov. 6. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza kell szavazni a Gyúrcsánt!
2017. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hallod lehet.... ha ez az ára én megtenném.
2017. nov. 6. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
csak neked
2017. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek Veled, ugyanezt megéltem. Annyi mellesleg: Balaton, nagybetű.

Hallgatom a belinkelt zenét,, jó...

2017. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem csak neked. Én nem nagyon tudok mit kezdeni azzal a sok mérfölddel, ami az emberek közt van mostanság, abszolút nem találom azt az ártalmatlan közelséget, közvetlenséget, nem is tudom, mintha az egész országban lett volna csapatszellem. Most meg senki nem megy ki velem a közeli tóhoz, mert az nem szórakozó hely, és csíkos szatyorban kicipelni a batyus buli hozzávalóit sem annyira kedvelt dolog már. Mintha lenne egy séma az érzéseket illetően, és most ehhez kell igazodni. Vannak helyek, amik nem instagramképesek, meg helyek, amik nem érzésképesek.
2017. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2017. nov. 20. 08:49
 7/8 anonim ***** válasza:

2006-2008?


90'es években volt az inkább. Egyik koncertjükön leszakadt a bakancsom talpa. Pedig annyira nem is szeretem őket.

2018. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"meg kapuzárási pánikos belvárosi középkorúakkal " Majd rád is így fognak gondolni...engem anno fiatalként nem zavartak az idősebbek a koncerteken, sőt haverkodtunk is velük, úgy látszik a te korosztályod felszínesebb. :/
2018. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!