Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emiatt a tanár tud cirkuszt...

Emiatt a tanár tud cirkuszt csinálni?

Figyelt kérdés
Ugye van egy nagyon undorító osztálytársam,akit "barátomnak" tekintettem,és elmondtam neki mindent,és ő elmondta annak akiről beszéltem neki,emiatt az illetővel összevesztem.Van egy csoport amiben ilyen fotókat küldözgetünk egymásnak(lányokról)és ugye oda írunk meg kérdezünk olyanokat,hogy:szerinted x embernek jó a segge,csak én nem láttam hogy ez a "barát" is benne van a csoportba és le screen shotolta az írásokat,elküldte az illetőnek akiről kérdezgettünk.Emiatt ők mehetnek az osztályfőnök,és az osztályfőnök mit csinálhat?Mert ez iskolán kívűl történik.Köszönöm a válaszokat. 13/f
2017. nov. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tud. És igaza is lesz. Nem csak az iskola falain belül vagytok az iskola tanulói.
2017. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, tud cirkuszt kezdeni. De nem tudja végigvinni, legalábbis normálisan. Ti nem hagynátok. Hogy mit lehet csinálni értelmesen, az nagyban függ a közeg minőségétől. Ezért egy értelmes tanár próbál a feladataira koncentrálni, úgy se tudja azokat se rendesen elvégezni (mert teljesen abnormális igényeket támasztanak felé). Ha még az ilyen cseppfolyós, indulatoktól hemzsegő dolgokba is beleavatkozna, az csak neki lenne rossz, sajnos eredmény nélkül.


Na meg aztán ez életkori sajátosság, semmi izgalmas és különleges nincs benne, csak te látod annak. Az egyetlen probléma, hogy nem tudjátok kezelni. De ezt más se fogja tudni kívülről.

2017. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta már a fegyelmimet intézik,ki csapnak az iskolából,osztály főnököm ezt mondta,meg javítóintézetbe is küldhetnek.
2017. nov. 7. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért küldenek javítóba mert az írtátok csajokról hogy jó a segge?
2018. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!