Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Búcsúztató 8. osoknak Ált....

Búcsúztató 8. osoknak Ált. Isk. írtok nekem? (többi lent, LÉGYSZÍVES)

Figyelt kérdés
Álltalános iskolába 7.-es vagyok és 8.-soknak kell búcsúztatót írni,de nem jut eszembe semmi max 2 sor nem tudok mit írni,segítetek? Csak légyszíves ne a netről szedjetek le búcsúztatót és küldjétek el privibe,köszönöm! :)
2010. máj. 31. 19:21
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én nyolcadikos vagyok, és felkeltetted az érdeklődésemet, ezért csak neked írtam egy búcsúztatószöveget. Én szívesen írok ilyeneket, és ez most nekem pont aktuális téma. Mivel fogalmam sincs, hogy itt hogy kell privit írni, ha írsz nekem és megadod az e-mailod, akkor elküldöm. De itt cvan az enyém: synia@citromail(pont)hu

Remélem tudtam segíteni, és jó lesz a beszéd: Niki

2010. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖSZZII!
2010. jún. 1. 01:10
 3/5 anonim válasza:
NINCS MITTT!!! :DD
2010. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szívesen írtam neked búcsúztatót, de azért nem kéne olyan e-mailekkel bombázni, hogy akarok e veled webcam-sexelni, mert nem. Kicsi vagy még hozzá !!
2010. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ,bocsi,unatkoztam
2010. jún. 29. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!