Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élők, titeket is...

Külföldön élők, titeket is mardos a honvágy? Mit csináltok ellene?

Figyelt kérdés
Néha olaj a tűzre, ha zenét hallgatok, néha jól esik.
2017. nov. 24. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Én jó kis hazai szilvapálinkát szoktam kortyolgatni :) (De pusztán csak nosztalgiából :D)
2017. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
nekem bőven elég félévente az a 3 hét amit otthon töltök.
2017. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Régen élek kint, honvágyam nincs és nem is volt soha.

Inkább meghatottságról beszélhetnék, mikor Magyarországon olyan helyeken járok, amelyek a régi, otthoni életem szép eseményeire, dolgaira emlékeztetnek.

Néha megkönnyezek egy-egy dalt, amelyről régi dogok jutnak eszembe.

2017. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagyok lokálpatrióta, így a honvágy minimális jele sincs nálam általában :) (elmúlt 2 évben talán 2szer jött elő, abból egyszer inkább a 'szülői ház' hiányzott)

Persze a zenét hallgatom én is ezerrel, s maximum egy "jó lenne koncertre menni" feelingem van, meg Budapest hiányzik néha néha, mint város.

Ilyenkor általában megnyitok pár hazai hírportált, s zsupsz, el is múlik a honvágy :D

2017. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Engem csak a magyar lányok és az időjárás vonz főleg nyáron...ennyi. :)

Ez ellen semmit sem lehet tenni, honvágy...

Itt sokan mondjak hogy a magyar lányok szépek...::))

2017. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!