Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak így le?

Miért szólnak így le?

Figyelt kérdés

Néha csak azért szólnak le, mert BMW-m van. Ezzel alapból mi a probléma? Olyan is volt már, hogy le cs*szett valaki, hogy miért nem használom az indexet, pedig egymást sem ismerjük, nem is láttuk még egymást, csak rám írt, mert hogy BMW-m van. Őszintén én nagyon ritkán nem szoktam csak használni, például az utcánk egy nagyon kicsi, egy sávnyi széles utca, és ha nem jár erre senki, egy hasonló utcába való beforduláskor, de kint a valós forgalomban mindig. És ha például egy Daewoo-val közlekednék index nélkül az jobb lenne egyes embereknek? Tegnap egy 15 éves Corsa előzött meg eszetlenül, majdnem ütközve a szembejövővel. És néhány ember az ilyen autósokat nem szólja le, mert nem BMW....ezeket nem tudom megérteni.

Őszintén erről az a véleményem, hogy ez az "idióta BMW-s" dolog valahol az enyhe rasszizmus és a féltékenység közé esik.

Nektek erről mi a véleményetek?



2017. nov. 24. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát aki ráír egy tök ismeretlen arcra, aki BMW-s, hogy emiatt lecsessze, az beteg. Nincs rá magyarázat, vagy lehet, hogy mindegyikből egy kicsi: előítéletek, irigység, rosszindulat, és kőbutaság. Tojd le.
2017. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

BMW rassz, Volvo rassz,Trabant rassz. mehehe

Ismerkedjünk a szavak jelentésével.

Rassz, rasszizmus

[link]

2017. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

En is BMV-vel jarok, sosem indexelek, soforom van es ritkan vagyok egyedul. Ilyen ez a tomegkozlekedes :)


(BMV=busz-metro-villamos)

2017. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!