Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak abba bele az...

Miért szólnak abba bele az emberek hogy vadidegen emberek hogyan öltöznek fel, mi közük hozzá?

Figyelt kérdés

Mert égő minden szinte, égő melegítőnadrágban emberek közé menni, égő férfinak ujjatlan pólót felvenni, égő zoknival a szandál meg mindenféle hülyeséget kitalált már a társadalom hogy mi minden égő, gáz.

De miért foglalkoznak az emberek vadidegen emberekkel hogy mit vesznek fel? Miért nem lehet ez mindenkinek a saját dolga, ami neki jól esik?


2017. jún. 22. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég nehéz megfelelni az embereknek
2017. jún. 22. 14:39
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mert onzoek

nem kepesek felfogni hogy nem "kitolasbol" csinal maskent a masik valamit, hanem akar muszajbol,

az onzo emberek tehat nem tennek amit a masik tesz es ezert megvetik lenyegeben azert mert nem azonos veluk a masik

mindenkeppen helytelen de ezzel csak ugylehet tenni ha minnel szelesebb korben terjeszted, magatol nem fog valtozni a helyzet

es ezekkel sokan nem foglalkoznak igy en sem, mitol rosszabb nekem ha rosszat gondolnak? mert aki ismer az nem fog rosszat gondolni csak egy idegen kulcsin, viselkedes miatt

2017. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak illemszabályok, és nem a nagy büdös semmiért vannak meghozva. Amúgy én nem szólok be senkinek, de arra hadd legyen már meg a jogom, hogy hozzak róluk magamnak egy véleményt. A melegítőnadrág az pl. az edzőterembe meg otthonra, nekem az az érzésem, ha ilyet látok, hogy nem adja meg a kellő tiszteletet annak, akivel érintkezik nap mint nap. Meg ennyi erővel pucéran meg pizsiben is lehetne járkálni.
2017. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem szolt ehhez semmit, ha meg igen, annyit, hogy elég vad a stílusom, valahol ez még hátrány lehet, ha nem ismernek, de még eddig nem lett semmi, pedig rendesen fekete ruha, koponyás gyűrű :D
2017. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!