Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Celeb vagyok, ments ki...

A Celeb vagyok, ments ki innen c. műsorban, hogyan oldják meg, hogy a táborba ne jussanak be pókok, kígyók és egyéb veszélyes állatok?

Figyelt kérdés
Ha valóban a dzsungelben vannak, milyen technikával lehet elhatárolni őket ilyen veszélyforrásoktól? Hallottam olyan verziót, hogy nem is ott vannak, de nem hiszem, hogy így átvernének minket nézőket.

2017. dec. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

"de nem hiszem, hogy így átvernének minket nézőket."

Én meg nem csak hiszem, hanem tudom, hogy csúnyán át van verve a néző. Részben ezért is nem nézek tévét.

2017. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában nemzeti parkokban forgatják ezeket, nem pedig bevágva őket a tényleges dzsungel középébe. A tábort jellemzően elhatárolja valamilyen kerítés, egyrészt azért hogy a szereplők tudják meddig tart a terület határa, másrészt egy külső behatoló is lássa hogy az egy elkerített rész. Az eleve feltételezhető hogy életveszélyes állatok közé nem kerülnek, más kisebb állatok viszont bejuthatnak a táborba is. Survivor-ben sokszor látszik hogy éjjel pókok, rákok, kígyók át tudnak vonulni a területen, hosszú esőzéskor van hogy a patkány/rágcsáló is behúzódik a fekhelyük alá. Ezek egyike sem életveszélyes állat.


Rovarok, rágcsálók, kisebb állatok bejutását amúgy sem lehet megakadályozni, még ha körbe is lenne kerítve hálóval az egész tábor, a fákról-bokrokról átmászva ezek az állatok be tudnak hatolni. Az pedig szintén nyilvánvaló hogy nagyragadozók vagy más ténylegesen veszélyes állatok közé nem táboroztatnak be embereket, sőt az is lehet hogy pár kilométerre tőlük már lakott terület van, tehát szintén nem a mély dzsungelben vannak.

2017. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!